Andělé a andělská pošta

Často při výkladech dostávám otázku, jak komunikovat s anděly. Návodů je určitě spousta, já vám představuji jeden z nich, který je vyzkoušený.

 1. Musíte věřit, že andělé existují. Bez víry to opravdu nejde.

 2. Pohodlně se usaďte na místo, kde budete sami a nikdo vás nebude rušit. Zavřete oči. Pokud se cítíte nervozní, představte si nějaké krásné, uklidňující místo, kde se budete cítit příjemně. Mělo by během chvilky dojít k vašemu uklidnění. Vyžeňte z hlavy pokud možno všechny starosti a postranní myšlenky. Prostě si pročistěte hlavu.

 3. Nadechněte se a vydechněte. V hlavě přivolejte svého anděla nebo klidně i anděly obecně. Klidně si vymyslete svou vlastní větu jako např. ,,Můj strážný anděli, volám tě, prosím přijď ke mě." Za chvíli můžete ucítit, ale i nemusíte, některé andělské projevy (Ucítíte příjemnou až omamnou vůni. Uslyšíte najednou jemné zvuky, šelest, tichou hudbu. Ucítíte příjemnou energii, která se vám prolévá po těle. Někomu může naskočit husí kůže. Najednou máte nečekané emoce či myšlenky. Máte neskutečnou radost.).

 4. Nyní je požádejte o pomoc v řešení vaší situace. Můžete se jich zeptat na nějakou otázku.

 5. Na konci svým andělům nezapomeňte poděkovat. Jako poděkování jim můžete zapálit bílou svíci.

 

Další možností v komunikaci s anděly, je andělská pošta. Napište andělům vzkaz - napište jim svá přání - schránku si pravidelně vybírají a vyslyší vás!

 • Andělská schránka je určena pouze pro andělské oči.

 • Napište do ní svá přání. 

 • Vaše vzkazy do andělské schránky nečtu ani vy nečtěte přání ostatních, tato pošta slouží ke komunikaci mezi vámi a anděly. 

 • Volte prosím slušná slova.

 • Je čistě na vás, zda se podepíšete celým jménem, pseudonymem či na sebe zanecháte kontakt

 

Vstupte
 
 
Povídání o archandělech a andělech naleznete zde: http://www.vestirnaonline.cz/Andele-a-archandele.html
 

 

Linka

 

Víte, kdo je Váš dnešní průvodce? 

Podívejte se na následující obrázek - který z nich Vás přitahuje? Zapište si daná čísla a v textu níže se dozvíte, který anděl je Váš patron pro dnešek.

 
Andělé
 

Linka

 

Pokud chcete, můžete se podělit s ostatními o čísla (jména andělů), která Vám vyšla. Stačí kliknout zde: 

 

Klikněte

 

 

Linka

 

Vaším dnešním průvodcem je:

 1. Anděl výživy a stravování - můžete intuitivně vědět, co je pro Vás dobré - vyzývá Vás, abyste věnoval(a) pozornost tomu, co jíte a pijete. Ujistěte se, že jíte vyváženou stravu. Pamatujte si, že intuitivně víte, co je pro Vás dobré, jen dávejte pozor a řiďte se tím, že všeho s mírou. Vyzývá Vás, abyste věnoval(a) pozornost svým myšlenkám. Zdravá výživa je nejen odvozena z toho, co jíte a pijete, ale také vychází z našich myšlenek. Pozitivní a láskyplné myšlenky jsou stejně výživné jako dobré jídlo a pití. Pusťte každou bojácnou a negativní myšlenku a nahraďte vše láskou - není čeho bát.

 2. Anděl financí - ctěte, děkujte a žehnejte příjmu - buď se chystáte přijmout značnou sumu peněz nebo podstatný proud peněz se chystá vstoupit do Vašeho života. Zvolil(a) jste si tuto kartu kvůli Vaší víře ve Vesmír (Boha) a silným závazkům. Anděl financí je zde, aby Vám připomněl, že vnější bohatství jednoduše zrcadlí naše vnitřní přesvědčení. Můžete si vybrat, zda vidět svět jako nedostatečný, nebo můžete vidět jak bohatý. Uvědomte si, že peníze jsou prostě energie, prostředek výměny, která odráží Vaše hodnoty a způsob zobrazení život.a Buďte vděčný(á), děkujte. Utrácejte a investujte Vaše peníze takovým způsobem, který Vám pomůže dosáhnout pravého účelu Vašeho bytí. 

 3. Bůh podsvětí - něco, co už Vám neslouží, se chýlí ke konci - Hades, bůh smrti a podsvětí, který se právě objevil, zrcadlí blížící se smrt. Přesto to není fyzická smrt, je to spíše smrt zastaralého způsobu myšlení, systému víry, nebo emocionálních vzorů, které omezují nebo brání v pohybu směrem k pozitivní a inspirující budoucnosti. Na podvědomé úrovni jste toužil(a) zbavit se těchto vlastností, které máte hluboko ve Vašem srdci a víte, že Vás brzdí od pravého bytí a prožívání všeho, co existuje. Je těžké pustit něco tak povědomě, ale vězte, že v tomto případě je to nezbytné, aby část z Vás zemřela, abyste mohl(a) zažít nové možnosti. Vzdejte se. Pusťte to elegantně a s důvěrou. Hades je často brutální ve svých způsobech, a tak je možné nevyhnutelné, že se můžete cítit neklidný(á) nebo vyveden(a) z rovnováhy v nejbližších dnech. Mějte však na paměti, že je to vše přirozenou součástí procesu léčení. Tato karta není prokletí, ale spíše je to požehnání, které má sílu změnit Váš život. Pamatujte si, že smrt a znovuzrození jsou dvě strany téže mince, jedno bez druhého nemůže být. Pusťte staré a dejte prostor něčemu novému.

 4. Anděl psychické schopnosti - Vaše Intuitivní a duševní schopnosti jsou v současné době silné  a to Vám dává schopnost vidět skrze věci. Jste vyzýván(a), abyste věnoval(a) zvláštní pozornost tomu, co cítíte a ctil(a) to více než to, co jste řekl(a). Věřte svým instinktům. Budete instinktivně vědet, co je pro Vás to pravé.

 5. Bohyně Země - myšlenka spojená s fantazií, tvořivostí a přírodou - energie Gaia, duchovní bohyně země, je ve Vás v současné době silná. Odráží úrodnou půdu Vaší fantazie a nekonečnou sílu tvořivosti, kterou máte v sobě. To je ten správný čas využít svou fantazii a vyjádřit se tvořivě. Mějte otevřené srdce a mysl. V příštích dnech či týdnech obdržíte nápad, který  Vás dovede k bohatému a uspokojujícímu způsobu života. Tato myšlenka je nějak spojena s fantazií, tvořivostí a přírodou. V příštích dnech by bylo prospěšné, abyste si odpočinul(a) a strávitla nějaký čas v přírodě, a vstřebávala její hojící a úrodnou energii. Gaia Vám pomůže se uzemnit a udržet si vyrovnanost.

 

Linka

 

Andělé

ARCHANDĚL MICHAEL

Když se vám dostane požehnání v podobě této andělské karty, jste vedeni k tomu, abyste archanděla Michaela požádali o ochranu, pomoc a sílu.
Posílí vaši schopnost řešit problémy, a proto ho požádejte, ať svým mečem přetne emoční vazby, které vás poutají k lidem, bezvýchodným situacím či vzpomínkám na minulost. Potom ho požádejte, ať vás naplní silou a láskou. Ochrání vás před destruktivními myšlenkami, emocemi a činy druhých. Archanděl Michael pracuje v modrém paprsku, který přináší sílu a odvahu. Zavolejte ho na pomoc a představte si, že jste bezpečně zahaleni v tmavě modrém plášti. Tím se dostanete pod jeho ochranu. Je pánem všech andělů, vynikajícím bojovným duchem. V jeho světle se budete cítit bezpečněji, získáte větší sebedůvěru, energii i sílu.

 

TOPlist