Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

Květinový výklad Roberta Reevse

Velký dík patří Magdě Techetové, která pravidelně tyto výklady překládá.

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 23.2. do 1.3.2015
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 9.2. do 15.2. 2015
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 26.1. do 1.2. 2015
Květinový výklad Roberta Reevese pro konec roku 2014
Vánoční poselství Roberta Reevese 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 1.12. do 7.12. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 24.11. do 30.11. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 3. do 9.11. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 27.10. do 2.11.2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 20.10. do 26.10. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 13.10. do 19.10. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 6.10. do 12.10. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 29.9. do 5.10. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 22.9. do 28.9. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 15.9. do 21.9. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 8.9. do 14.9. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 1.9. do 7.9. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 25.8. do 31.8. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18.8. do 24.8. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 11.8. do 17.8. 2014
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 28.7. do 3.8. 2014

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 24.8. do 30.8.2015

Ahoj, já jsem Robert Reeves a děkuji vám za to, že jste se ke mně připojili k tomuto duchovnímu vedení, v němž se s vámi podělím o to, co naši andělé chtějí, abychom věděli pro následující týden. Pojďme se tedy podívat, která karta nám pro něj vyjde. Jen se zhluboka se nadechnu... a vydechnu. Protože můj poslední týden byl pěkně hektický. Hodně věcí jsem musel zařídit, zorganizovat a všechno se dělo najednou, tak se modlím, aby tento týden byl jiný, volnější. Tak do toho, andělé! :)

Pro tento týden nám vyšla karta chryzantémy s názvem Rodinná harmonie. Tato karta znamená, že se někdy vzdáváme své vlastní síly a dáváme ji druhým lidem. Díváme se na své štěstí skrze druhé lidi. To znamená, že chceme napřed vidět šťastné druhé, než si dovolíme cítit se šťastní my sami. To ale není moc dobré, že? Je tedy důležité si uvědomit, že je úplně v pořádku být šťastní teď a tady. Když se všichni kolem vás napojují na těžké energie, mohou být unavení, naštvaní, podráždění, pak vás toto všechno stáhne s sebou dolů. Horkovzdušný balón, který má na sobě zavěšená závaží, se nikdy nedostane výš, než jak mu závaží dovolí. Tak nikdy nedosáhneme té výšky, které si dosáhnout přejeme! Tato karta vám tedy připomíná, že si zasloužíte být šťastní už teď. I když lidé kolem vás necítí to samé, možná právě vaše vlastní štěstí je bude inspirovat k tomu, aby také pozvedli své vibrace.

Tento týden se tedy zdá být trochu volnějším, ale také nám říká, že i když máme kolem sebe negativní a vyčerpávající lidi, neznamená to, že se tím musíme nechat stáhnout. Miluji, co řekl Dr. Wayne Dyer: "Nemusíte se účastnit každé hádky, do které jste pozváni." Není to nádhera? Nemusíme přistupovat na dramata, stres a negativitu jen proto, že to dělají všichni ostatní! Je čistě na vás, zda se necháte strhnout všemi těmi emocemi, a nebo zda si zvolíte zůstat šťastní. Toto je týden, kdy si máme dovolit být šťastní. Nechte radost, ať vámi prostupuje a dotkne se lidí kolem vás. Tak budou šťastnější i oni.

Přeji vám úžasný týden plný dobré péče o sebe samé a radosti, která bude zářit skrze nás a pomáhat všem kolem. A jako vždy vám přeji, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.hu/2015/08/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro_23.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 10.8. do 16.8. 2015

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše duchovní vedení pro následující týden. Pojďme se tedy podívat na to, co nám karty a naši andělé chtějí vzkázat pro tento týden. Ptám se tedy "Co pro tento týden potřebujeme vědět?" a pak věřím svému vedení... a někdy - tak jako teď - karta vyskočí sama. To je tedy ta pravá.

A je to jedna z mých nejoblíbenějších květin - slunečnice a karta Úsměv. Nemůžete si pomoct, abyste se neusmáli, když ji vidíte - takovouto krásnou šťastnou slunečnici! Jednoduše vyzařuje radost! A přesně o tom je tento týden. Sice jsme si prošli nebo možná procházíme těžkým a složitým obdobím, ale nyní se z toho dostáváme. Přecházíme do slunečního světla, štěstí a záře, která odnáší všechnu tu tíhu a temnotu. 

Andělé nám touto kartou říkají, že to nejhorší je už za vámi. Á, hurá, to jsme přesně chtěli! Užijme si tedy vzrušující týden, který je před námi a naplňme sami sebe, svá těla, naše přátelství i svou energii štěstím, radostí a spoustou, spoustou úsměvů!

Já sám se směji moc rád - určitě jste si toho už všimli :D - rád dělám hlouposti, rád si hraji a rád se bavím. A opravdu věřím, že toto všechno nám pomáhá povznášet naše vibrace. A také nám to pomáhá rozvíjet naši spiritualitu, protože energie radosti je té andělské mnohem blíže než těžká energie stresu. 

Tento týden tedy chci, abyste si hráli. Abyste se bavili, abyste se hodně smáli a říkali si spoustu vtípků se svými přáteli, abyste se mohli hodně smát :)

Těším se na vás zase příště. Do té doby se o sebe pěkně starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!


* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.hu/search/label/Kv%C4%9Btinov%C3%A9%20v%C3%BDklady%20Roberta%20Reevese

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 13.7. do 19.7. 2015

Ahoj! Doufám, že jste měli skvělý týden a nyní se podíváme do karet Květové terapie, co nás čeká na ten další. Voláme tedy na pomoc všechny naše anděly a žádáme je, aby se s námi podělili o svou moudrost a vhledy, které nám mohou poskytnout na toto období. A cítím, že vytáhnu kartu ze spodu balíčku. Jak víte, způsob, jakým vybírám karty, vždy závisí na tom, jaké zrovna dostávám vedení.

A máme tady kartu Pozvedněte své myšlenky, kartu oranžové lilie. Tato karta představuje nějaké břemeno, které neseme na svých zádech. Hodně se toho dělo, měli jsme hodně povinností, ale když to trvá moc dlouho, tak nás to už zatěžuje a stává se to pro nás zátěží, která je pro nás už příliš těžká, než abychom ji unesli. Karta říká, že je třeba se zaměřit na všechna požehnání a pozitivní věci okolo nás, namísto abychom si dělali starosti, upadali do deprese, a to nám pomůže i zbavit se nadbytečné váhy v těle. Když se soustřeďujeme na ty negativní, těžké energie, jen jim dáváme stále více síly. A tak se místo toho soustřeďme na energii povznášející. Pokud můžete v tomto čase někde sehnat oranžové lilie, pořiďte si je. Nejlepší způsob, jak s nimi pracovat, je pořídit si květiny, které jsou ještě zavřené. Některé budou vždycky už otevřené, ale to vůbec nevadí, další budou zavřené. A pak zavřete oči, nalaďte se na tu květinu a vložte do toho celé své srdce. Modlete se za všechny ty pozitivní věci, které si přejete. Abyste měli zdravě vysoké sebevědomí. Abyste ze sebe měli dobrý pocit. Abyste si věřili. Abyste nechali jít všechny ty negativní nechtěné myšlenky. A jakmile tato poupátka rozkvetou, vaše modlitby se vyšlou do Nebes, aby vám přinesly všechna ta nádherná požehnání. Tato karta pro tento týden říká, že se máte zbavit vší té tíhy a soustředit se na hezké věci kolem sebe. My všichni máme kolem sebe tolik věcí, které můžeme ocenit!
Jak víte, byl jsem nedávno v nemocnici kvůli apendixu, ale i když jsem byl zavřený v nemocnici, jedl ne zrovna chutné jídlo, žádné organické ani zrovna zdravé jídlo, stále jsem dokázal oceňovat věci a vážit si jich. Oceňoval jsem lásku a soucit od své rodiny i přátel. Byl jsem vděčný za modlitby, které mi všichni posílali, abych se co nejdříve uzdravil. Byl jsem za ně tolik vděčný! Byl jsem vděčný za úžasné nemocniční sestřičky, které se o mě staraly, aby mi bylo dobře. Byl jsem vděčný i za lékaře a za to, že existuje místo, kde jsem mohl dostat tuto zdravotní péči. Vždycky existuje více způsobů, jak se na danou situaci dívat. Buď se budu kvůli své nemoci vztekat a cítit frustrovaně, a nebo budu vděčný za ten nejlepší možný výsledek a za požehnání, který se mi dostalo. A přesně k tomu jsme nyní vedeni, to po nás andělé chtějí - nechat jít všechno to těžké a zaměřit se na dobré věci, které máme, a těch potom budeme přitahovat víc.

Věřím, že budete mít nádherný a kouzelný týden! Buďte ve spojení s oranžovými liliemi a já se na vás budu těšit zase příště. Dobře se o sebe starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/search/label/Kv%C4%9Btinov%C3%A9%20v%C3%BDklady%20Roberta%20Reevese

 

LinkaLinkaLinka

 
 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 6.7. do 12.7. 2015

Moc vám děkuji za to, že jste se ke mně připojili na duchovním vedení pro tento týden. Vstupujeme do druhé poloviny roku 2015 a já to cítím jako vynikající čas pro ohlédnutí se a zhodnocení, jak se vyvinula ta první. Prostě se podívat a zeptat se: "Dosáhl/a jsem toho, co jsem chtěl/a? Vypadají mé vztahy tak, jak chci, aby vypadaly? Blížím se blíž a blíž ke svým cílům a přáním, nebo jsem se nechal/a odradit stresujícími věcmi, či odvést jinými činnostmi, které vyžadovaly mnoho času a které mě odvedly od mého skutečného poslání?" Když zjistíme, že se něco takového stalo, nevadí, to je v pořádku. Pokud jsme nešťastně prošvihli některé věci, nevadí, nebudeme se soudit. Ale prostě se na to podíváme a řekneme si: "Dobře, tak teď během té druhé poloviny roku to změním a zajistím, abych trávil/a více času věcmi, které miluji. Zajistím, abych si dopřával/a čas navíc pro zvláštní péči o své fyzické tělo. Soustředím se na své cíle, přání, vztahy, nebo na cokoli, na čem si přejete pracovat, a na konci roku si je všechny odfajfkuji." Tím bych tedy chtěl, abychom začali tuto část roku, dobře? Pojďme se podívat, jaká karta nám vyjde pro tento týden jako dodatek k tomuto poselství.

Je to karta levandule s názvem Propusťte úzkost. Miluji práci s levandulí! Piji levandulový čaj, avšak je lepší jít do obchodu a koupit si bylinky speciálně pro tento účel, protože levandule existuje mnoho různých druhů a já bych nerad, aby se vám něco přihodilo :) Ujistěte se tedy, že máte ten správný druh, než si z levandule uděláte čaj. Každopádně však levandule uklidňuje, zjemňuje a uvolňuje, ať už jako čaj, esenciální olej nebo samotná květina, jejíž vůně nás tolik uklidňuje. A přesně to karta říká, že máme propustit úzkost. Máme propustit strach. Už se nebojte, nepochybujte o tom, že můžete být tou úžasnou osobou, kterou jste, nemějte strach, že byste nemohli dosáhnout svých cílů. Nemějte strach o své vztahy nebo změny v kariéře, či jakékoli jiné věci, které si přejete. Propusťte strach, propusťte úzkost.

Levandule je také spojena s naším úžasným přítelem, archandělem Michaelem, jeden z nejmocnějších a nejsilnějších archandělů, který vám dodá odvahu udělat ten další krok a nechat strach za sebou. Zaměřit se sami na sebe a na své cíle a učinit druhou část roku úžasným a radostným prožitkem.
Tento týden tedy necháme jít strach, necháme jít úzkost, a vězte, že archanděl Michael je již teď s vámi a pomáhá vám soustředit se na ty úžasné věci, kterých si přejete dosáhnout. I já to udělám. Sám nyní podnikám změny, protože po tom "zábavném" zážitku s mým apendixem musím přehodnotit svůj rozvrh a to, jak dělám své činnosti. Takže i já naslouchám tomuto vedení a i já si tento týden dopřeji čas na propuštění strachu, tak abych dal prostor novým tvořivým nápadům. Zůstaňte tedy s námi!

Těším se, až si spolu promluvíme - i s našimi anděly - zase příští týden. Do té doby se o sebe skvěle starejte a tak jako vždy: Ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/07/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 22.6. do 28.6. 2015

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden. Andělé říkají, že energie tohoto týdne je pro nás skvělou příležitostí očistit se od nižších energií. Totéž dělám i já, zatímco se stále ještě uzdravuji a léčím. Chtěl bych se tedy s vámi podělit o jeden ze způsobů, jak se očistit od starých stagnujících energií. Tady mám svazek bílé šalvěje, což je posvátná bylina s dlouhou historií svých očišťujících a povznášejících vlastností. Je to vykuřovadlo a já ho vyrobil ze tří rostlin šalvěje a svázal je provázkem. Když vykuřovadlo na konci zapálíte a sfouknete (nepotřebujete plamen, ale doutnání), kouř začne prostupovat prostorem. A já pak s tímto vykuřovadlem chodím všude, kde je třeba očistit energii - po svém domě, po své kanceláři, zkrátka všude, kde cítím, že se usadila nízkoenergetická tíha, která je spojena s negativitou. Je dobré to udělat v místnostech, kde jste se léčili z nemocí apod. Šalvěj je také nápomocná vždy, když potřebuji mít něco hotové a něco dodělat, třeba vyřídit emaily, telefonáty nebo něco udělat se svou webovou stránkou, něco napsat... a když se zaseknu a místo toho třeba pořád sleduji facebook, jestli tam není něco nového, a tak, když zkrátka prokrastinuji, zapálím si vykuřovadlo a očistím si s jeho pomocí svůj počítač, svou pracovnu, a všechnu těžkou energii nechám jít. Po použití ho uhasíte - já to dělám tak, že ho uhasím v malé misce písku. Nebo můžete použít nějaké jiné kadidlo, které máte rádi, a udělat čištění s ním, jen je třeba to dělat se záměrem očištění. V knížce Andělská detoxikace, kterou jsme napsali spolu s Doreen Virtue, píšeme o očišťování od mnoha různých energií, a v kapitole 9 píšeme o tom, jak detoxikovat svůj domov. Je tu tedy všechno o bílé šalvěji, i o čištění s bílými růžemi, dalšími květinami, modlitbami, čištění s anděly, zpívajícími mísami a o dalších věcech, které můžete udělat pro očištění své energie i energie svého domova. Pokud tedy cítíte, že potřebujete očistit od starého blivajzu, pak se mrkněte do knížky Andělská detoxikace na kapitolu 9.

Pojďme se tedy nyní podívat na karty Květové terapie a na to, co nám andělé chtějí pro tento týden doporučit pro očištění se od nižších energií.

A máme tady kartu Otevřete svou náruč přijímání. Je to velmi zajímavé, protože tady máme květy eukalyptu a jak říká samotný název, nyní je načase, abychom přijímali pomoc a asistenci od druhých, protože nemusíme dělat všechno sami. Někdy je až vyčerpávající, když se snažíme všechno dělat sami. Řekněte si tedy svým přátelům o pomoc. Kromě toho ale olejíček vyrobený z eukalyptu má také očišťující účinky a zbavuje nás negativních energií. Můžete si tedy tento olejíček dát do aromalampy a i s jeho pomocí tak očistit svůj domov od nízkých negativních energií. Nebo si ho trošku přidat do rozprašovače s vodou. Bude to silný týden pro očišťování energie. I když tato karta v základním významu znamená, že máme být otevřeni přijímání, vnímám to spíše tak, že máme pracovat s eukalyptem a dalšími květinami a očišťovat své energie. Uděláme si pěkný, čerstvý týden. Necháme za sebou všechen stres a dramata, která jsme dosud řešili. Cítím, že naši andělé jsou nám tento týden ještě blíž a chtějí, abychom se očistili. Věnujte se tedy meditacím, dopřávejte si koupele s mořskou solí, pracujte s esenciálními oleji, s kadidly a vykuřovadly, zkrátka se vším, co vám pomůže povznést energii ve vašem okolí. Pokud jste třeba něco dlouhodobě odkládali a prokrastinovali, nebo jste s lidmi kolem nebyli zadobře a hádali jste se, právě proto je nyní třeba provést čištění. Modlím se k našim andělům, aby nás vedli a každému z nás pomohli k té nejlepší metodě pro něj. Užijte si tento týden, dobře se o sebe starejte a propusťte všechnu tu tíhu.

Těším se na vás zase příště. Do té doby vám přeji, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/06/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro_21.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 15.6. do 21.6. 2015

Tak! Je opravdu skvělé být zase zpátky! Jak asi víte, mám za sebou několik hodně silných týdnů, kdy jsem měl problémy se zdravím. Prožil jsem spoustu velké bolesti, a to takové, jakou jsem nikdy předtím v životě nezažil. Byla tak silná a nepolevující, že jsem uvítal jakoukoli formu úlevy. A přitom jsem musela do nemocnice čtyřikrát, než konečně zjistili, že mám problém se slepým střevem. V tom čase už bylo pozdě, protože moje slepé střevo mezitím prasklo, což způsobilo v mém těle obrovský nepořádek, komplikace kvůli infekci a dalším věcem, takže jsem ležel v nemocnici přes týden. Ale jak vidíte, nakonec jsem zase tady, cítím se lépe, silnější s každým dnem. Víte, je zajímavé, že slepé střevo je jedna malilinkatá věc, a přesto dokáže nadělat takovou paseku. Ale díky tomu se pak na život díváte úplně novým způsobem, zvlášť když pak slyšíte od lékařů, že jste mohli zemřít. Jsem tedy velmi vděčný za to, že jsem pořád tady. Dost mě překvapilo, jak moc mě to dostalo na kolena. Býval jsem zvyklý chodit čtyřikrát týdně do posilovny, a teď přejdu z kuchyně do koupelny a mám dost. Moje léčení vyžaduje čas a já prostě musím důvěřovat svému tělu a dopřát mu vše, co vyžaduje. Pokud jste četli můj článek, víte, že se mi v tomto zážitku dostalo mnoha mocných poselství. Co byste také mohli dělat, když jen ležíte v nemocnici a díváte se do stropu? Takže jsem zkrátka jen ležel, hovořil se svými anděly, přijímal jejich vedení a poselství, o která se s vámi chci podělit. Natočím také spoustu nových videí a něco také napíšu. To všechno ale prostě musím nechat, ať se to stane, kdy se to stane, brát všechno zlehka a opět se pomalu začleňovat do rutiny jako dříve. Je to ale pro mě i pro vás příležitost udělat věci jinak. Prostě se zastavit a zamyslet se: "Dělal jsem věci dokonale? A nebo existuje lepší způsob, jak nyní začít?" Jsem velmi nadšený z toho, že jsem dnes tady a mohu vám poskytnout duchovní vedení. Dosud jsem používal hlavně karty ve formě mobilní aplikace a je mi velkým potěšením teď držet v rukou své fyzické karty a míchat je. Pojďme se tedy podívat na to, co potřebujeme vědět pro následující týden.

A máme tady kartu Staňte se svým pravým já. Jak zajímavé a hluboké! Tato karta říká, že je naprosto v pořádku vyčnívat z davu a že tento čas je příhodný k tomu, abyste přijali tu jedinečnou, okouzlující, magickou, nenapodobitelnou osobu, kterou jste. Nesnažte se být někým jiným, nesnažte se kopírovat druhé, nebuďte žádnou imitací. Buďte SEBOU! Buďte tou úžasnou osobou, kterou v duchovní pravdě jste. Všechny ostatní už máme, takže teď potřebujeme vás! Silným uvědoměním je to, že jste byli stvořeni právě takoví, jací teď jste, z určitého důvodu, z Božského důvodu. I na vaší cestě se dějí věci z určitého důvodu. Někdy je pro nás těžké to pochopit a říkáme si: "Proč by se něco takového mělo dít?" Proč bych já měl procházet něčím jako je prasknutí apendixu? :D Proč bych měl týden ležet v nemocnici? Já prostě věřím, že to všechno mělo Božský smysl. Nebylo to nijak snadné, ale dalo mi to nový náhled na věci. Možná jsem prostě potřeboval, aby mě něco zastavilo, tak abych se vším přestal a začal dávat pozor. Tak, abych si uvědomil, že je spousta důležitých věcí, které přehlížíme při honbě za něčím víc - protože tak je naše společnost nastavená, pořád chceme víc, než máme. Pořád se snažíme získat více peněz, více přátel, více fanoušků na facebooku, více lajků, více kliknutí, více čtenářů, více prodaných věcí, zkrátka ať už se lidé zaměřují na cokoli, zaměřují se na to získávat více. Chcete více a to, co máte, není dost. Ale co jsem se naučil během svého prožitku, je to, že to, co teď máme, JE dost. A že za to všechno, co již máme, potřebujeme být více vděční. Než se pořád jen snažit růst do šíře, než se pořád snažit dosahovat dál, proč se nesoustředit na to, co je již tady s námi? Proč se nezaměřit na rodinu, kterou máme, na přátele, které máme, nebo příležitosti, které se nám nabízejí teď a tady? Využijme je! Využívejme ty věci, které nyní máme, a dovolme jim vykvétat. Když nám v budoucnu budou přinášet své plody, bude to skvělé! Ale teď to neřešme! Zaměřme se na dnešek! Soustřeďme se na přítomný okamžik a žijme pro dnešek! Nemusíme žít pět let v náskoku. Věnujme pozornost tomu, co máme teď. Myslím si, že tato karta nám připomíná vše, co máme a kým jsme. Jste unikátní a i když s něčím druzí nemusejí souhlasit nebo tomu nemusejí rozumět, neznamená to, že byste to měli měnit. Když jsem začal praktikovat Květovou terapii, byla to pro mě normální věc. Přesto se našla spousta lidí, kteří mi říkali, že je to šílenost, že to nedává žádný smysl a že je nemožné hovořit s květinami nebo s nimi dělat výklady. Ale mě to nezastavilo. Prostě jsem si řekl: "Ale víte co? Já to stejně udělám!" Řekl jsem si, že pokud budu moci pozitivně ovlivnit jednu osobu a pomoci jí ke změně, pak to za to stojí. Ta práce bude vykonaná. A tak bych chtěl, abyste tento postoj zaujali i vy v tomto týdnu. Abyste se zaměřili na požehnání, která jsou již teď kolem vás. Zaměřte se na to, abyste byli vděční za to, co máte, a abyste byli natolik odvážní, abyste si dovolili být tím, kým máte být. Vy sami jste unikátním vyjádřením, které do tohoto světa můžete vnést pouze vy. Dobře?

Jsem tedy velmi šťastný za to, že jsem zpátky a že s vámi mohu být ve spojení. Postupně vám budu dávat vědět více, zatímco se budu začleňovat zpět do chodu světa. Udělejte tedy v tomto týdnu přesně to, co budu dělat já, a to je dobře se o sebe starat. Těším se na všechny ty úžasné věci, které vykonáte, jakmile budete konečně sami sebou, a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/06/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18.5. do 24.5. 2015

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše duchovní vedení pro tento týden. Dostalo se mi vzrušujících novinek! Pro tento týden nám andělé říkají, že máme ODPOČÍVAT. Energie tohoto týdne nás vede k tomu, abychom se opravdu uvolnili a dopřáli si nějaký čas pro sebe. Je třeba, abyste si dopřáli potřebnou výživu a dobře se o sebe starali. Jste tady proto, abyste konali důležité věci. Často jsou to velké, život měnící věci, a to nejen pro vás, ale i pro lidi ve vašem okolí. Je tedy důležité, aby vaše energie byla neustále velmi vysoká. Abyste však mohli mít tuto vitalitu, musíte se o sebe starat. Andělé tedy říkají, že tento týden se tempo trochu zvolní, abychom mohli vše dohnat, možná abychom se mohli také vyspat, jít na uvolňující masáž, nebo se podívali na televizní seriály, které všichni tajně zbožňujeme :) Tento týden je tedy o dopřání si času pro sebe, o přestávce a dobití baterií. Záleží jen na vás, jak se vám to líbí. Co se týká péče o sebe, nic není vyloženě dobré nebo špatné. Musí to zkrátka být něco, co vyživuje především vás. Tento měsíc byl plný změn. Andělé nám už na začátku řekli, že se toho bude hodně dít, že nás čeká spousta zvratů a otáček, a celkově v tomto roce jsme voláni do akce. A abychom tím v pohodě prošli, potřebujeme si zajistit dostatečnou péči o sebe samé každý den. Dobře?
Pojďme se nyní podívat také na poselství karet Květové terapie.

Je to karta měsíčku s názvem Jste vyléčeni. Ta nám říká, že máme po svém boku archanděla Rafaela, anděla léčení. A není to poselství jen o tom, že jste léčeni, ale i o tom, že vy sami můžete být léčiteli. Že máte schopnost pomáhat druhým lidem a léčit je. Také je to zpráva o tom, že vaše modlitby a informace, které jste vysílali k Nebesům, byly vyslyšeny. Takže se nebojte, že byste své modlitby posílali hluchým uším, protože ony jsou přijímány, jen to nějaký čas trvá, že se zhmotní.

Andělé k tomu ještě říkají, že se možná tento týden budeme potřebovat zaštiťovat. Zatímco se o sebe budeme starat, bude třeba chránit se před hrubými energiemi a také před stresem. Někdy, když trochu zpomalíme a uvolníme se, druzí lidé, kteří stále ještě běží ve stresovém módu, začnou kvůli tomu vyšilovat. Začnou si dělat starosti: "Ale ne, když zpomalím, ztratím tempo a všechno mi uteče!" Ale to vůbec neznamená, že vzdáváme svou bitvu, nebo že se vzdáváme své cesty. Znamená to jen, že si dopřáváme chvilku odpočinku. A to tak, abychom v následujícím závodě mohli vyběhnout ještě rychleji.

Tento týden se tedy zaštiťujte. Zavolejte si své anděly na pomoc a vizualizujte si sami sebe zahalené v bublině ze světla. To vám pomůže držet dramata všech ostatních v uctivé vzdálenosti.

Tento týden se tedy zaměřte na svou výživu. Najděte si nějaký způsob péče o sebe, činnost, kterou můžete dělat pořád, každý den, nebo alespoň každý týden. To vám pomůže udržet si svou energii hezkou a vysokou a budete tím důležitým inspirujícím příkladem, kterým jste předurčeni být.

Těším se na vás zase příští týden. Dopřejte si přestávku, dopřejte si odpočinek. A ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/05/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro_17.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 4.5. do 10.5. 2015

Zdravím vás a děkuji vám, že jste se ke mně připojili na duchovním vedení pro tento týden. Jsme už na začátku května a andělé nám připomínají, že jsme v průběhu tohoto roku dostali mnoho úžasných inspirativních nápadů. Vůbec nepochybuji o tom, že dostáváte mocná poselství a úžasnou inspiraci od svých andělů. A pro tento měsíc nám říkají, že je naší prací něco s těmito nápady udělat. Ať už tedy dostáváte cokoli, ať už pracujete na jakýchkoli nápadech nebo cílech, toto je opravdu vhodný měsíc na nějaké to zvláštní úsilí. Andělé mi řekli - poněkud konfrontativně :D - že se musíme dívat na to, co každý den děláme a zeptat se sami sebe: "Trávím svůj čas během dne opravdu tak smysluplně, jak mohu? Nebo trávím skoro veškerý svůj čas neradostnými činnostmi?" Já miluji psaní. Miluji i nahrávání. Miluji spojení, které mám s vámi. To všechno je mou vášní. A tak bych mohl dělat ještě více těchto věcí. Mě tedy andělé vedou k tomu, abych nahrál více kurzů a videí, abych vám dával tyto věci, které vám pomohou na vaší vlastní duchovní cestě. Neustále dostáváme od svých andělů nové vhledy a nápady a nyní jsme vedeni k tomu, abychom začali něco jiného. Zvolit si jiný cíl, začít něco nového, vytvořit si něco svého. Někdy se během dne děje až příliš mnoho věcí, že ano? Říkáte si: "Kde bych asi měl/a vzít čas na něco ještě dalšího? Kde bych asi měl/a vzít čas na to, abych něco tvořil/a? Kde bych měl/a vzít čas na to, abych napsal/a tu knihu?" Zkrátka ať máme jakýkoli cíl, někdy máme problém s tím, že den jako by neměl dost hodin. A právě to je afirmace, kterou si omezujeme, co můžeme nebo nemůžeme ten den dělat. Takže vám místo toho nabízím afirmaci: "Každá hodina, každá minuta mého dne je pro mě příležitostí inspirovat a dělat věci, které miluji a které mi činí radost. Protože čím více tyto věci dělám, tím více radosti a zábavy vnáším i do životů druhých lidí." A stejně tak to platí i pro vás, a tak tomu věnujte ten čas, tvořte ty věci, pracujte na těch cílech. Nejen že se vy sami budete cítit šťastní, ale i lidé kolem vás začnou být šťastnější. Takže květen je měsícem, kdy andělé chtějí, abychom toto dělali. Je to takový malý kopanec do zadku, který nám má připomenout, abychom na tyto věci nezapomínali :) Říkají nám tím, abychom se vrátili ke své skutečné práci a dělali to, co víme, že tady dělat máme. Podívat se na svůj rozvrh dne a ujasnit si, co je opravdu neodkladné a kdy si můžeme třeba místo poflakování se dopřát čas na to, abychom něco dokončili. Jde o to, abychom každý den udělali nějaký pokrok

Podívejme se nyní, která karta nám vyjde pro dobrodružství měsíce května. Je to karta ibišku s názvem Jednota. A ta nám připomíná, že každý jeden z nás je Božsky propojen s ostatními. A tak já jsem spojen s vámi, vy jste spojeni se svými milovanými blízkými, a ti zase s dalšími lidmi, zkrátka je to taková velká duchovní síť, jíž jsme všichni součástí. No a také nám to připomíná to, o čem jsme tu mluvili už od začátku - že když se my sami budeme věnovat věcem, které nás povznášejí, když se cítíme šťastní, plni míru a souznění, pak toto všechno bude procházet skrze tuto duchovní síť a pomáhat i těm ostatním cítit se více v míru, více inspirovaní a uvolnění... a přes ně to pak bude pokračovat k lidem, které znají oni, a takto to funguje jako efekt vlnění pozitivity. Andělé však říkají, že vy jste ti, kteří tyto vlny vyvolávají. Vy jste ten oblázek vhozený do vody, který vyvolá tu změnu. A když vyvoláte tuto změnu, začnete také šířit pozitivní myšlení. Takže si prosím dejte svolení a mějte odvahu k tomu, učinit skok víry. Věnujte více času a úsilí věcem, které vás skutečně zajímají. Soustřeďte se sami na sebe, protože tím pomáháte i všem těm ostatním, kteří jsou s vámi spojeni, a pak také lidem, s nimiž jsou spojeni oni. Všimněte si, jak mocné to je. Určitě jste to slyšeli už od tuctů duchovních učitelů, ale všichni říkají, že život by měl být především o lásce, radosti, štěstí a zábavě. A čím více se na tyto věci napojujeme, tím snadnější pro nás život je. Důvodem je právě to, že i všichni ostatní mají prospěch z naší radosti a našeho štěstí a vitality, a tak i oni začínají inspirovat lidi kolem sebe... a takto to pokračuje. Přesně tak si já sám představuji, jak všichni vytváříme mír na Zemi. Všechno to tedy začíná vámi! Vy jste ti, kteří vyvolávají ty vlny. Mou modlitbou je, abyste vy všichni, kteří sledujete tento výklad, opravdu vyvolali ty vlny změn. Jen pomyslete na to, kolik lidí takto můžete inspirovat. Dáváte jim opravdu velký dar, když sami sobě dovolíte přijímat.

Máme tu tedy silný týden a také silný měsíc. Nechť je pro nás velkou proměnou a ať nám přinese mnoho nadšení při nových dobrodružstvích a zkoušení nových věcí. Doufám, že jste si tento výklad užili - já jsem si rozhodně užil předávání poselství vám - a jako vždy pamatujte, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit! ;)

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/05/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 20.4. do 26.4. 2015

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden! Minule jsme tu měli, že budeme dostávat nějaké nápady, které nám pomohou zjednodušit náš život. Pro tento týden andělé říkají, že vše nabírá spád a že všechny ty tvořivé věci se budou dále odehrávat. Nepřestávejte, protože nyní se začínají teprve dít kouzla a my chceme udržet tuto energii! Pro tento týden bych tedy chtěl, abyste šli s tímto proudem energie. Když si tedy všimnete, že se objevují vaše nové příležitosti nebo nové inspirující nápady, pracujte s nimi! Dovolte těmto věcem se rozvinout v něco ještě smysluplnějšího. Budete překvapeni, o kolik jednodušší všechno je, když jednáme v souladu s tím, o co nás naši andělé žádají. Potřebujeme se ujistit, že kdykoli se budeme ptát, co budeme tento den dělat, kdykoli se zeptáme: "Co potřebuji dnes udělat?", uvědomíme si, podle čeho své kroky řídíme. Řídíme se hlavou a tím, o čem jsme přesvědčení, že to musíme udělat? A nebo se necháváme vést Božským vedením, které nás popostrkuje po této cestě? A možná dané vedení dostáváme i víckrát? Chtěl bych tedy, abyste se nad tím tento týden zamysleli a když budete mít pocit, že by věci byly určitým směrem jednodušší a snazší, zvolte si ten směr! Dovolte si jít na tu cestu!
Pojďme se podívat na to, co nám chtějí říct karty Květové terapie. Vytáhnu jednu kartu a ptám se andělů, co potřebujeme vědět pro tento týden.

Pro tento týden tu máme kartu Chraňte se. Ta nám říká, že kolem nás v tomto týdnu budou možná nějaké hrubé energie. Ale nebojte se! Znamená to jen, že až vyjdete se svými novými nápady ven a začnete dělat změny, například pokud podnikáte, tak si třeba zvolíte nový způsob, jak přistupovat k věcem, nedovolte druhým lidem, aby vaším směrem házeli negativitu. Místo toho se zaštiťte. Vytvořte si ochranu. Cítím tu s námi pro tento týden archanděla Michaela, který je tu, aby nás chránil a ochraňoval nás při postupu vpřed. Tato karta nám tedy říká, že se nemáme bát udělat další krok, je ale třeba umístit kolem sebe ochranu před lidmi, kteří vycházejí z pozice strachu a kteří nemusejí rozumět tomu, proč směřujete právě tím směrem, nebo proč něco děláte tak, jak to děláte. Takže běžte dál! Nevzdávejte se tento týden! Místo toho vám andělé chtějí dát najevo, že jste při tomto novém dobrodružství chráněni a podporováni.
Andělé mi také říkají, že se potřebujeme chránit i před svými blízkými. Jedna z dobrých věcí je, že když vás napadne něco nového a máte nějaký plán, dostanete nějakou inspiraci a chcete zkusit něco jiného, nechat si tento nový nápad pro sebe a dovolit mu, aby se mohl rozvinout a vyrůst ještě předtím, než se o něj podělíte se všemi ostatními. Protože když jim o svém nápadu povíte v době, kdy je ještě v samotném zárodku, tak pokud tito lidé vycházejí z pozice strachu, tak ho zadupou do země ještě dřív, než vůbec dostane šanci rozkvést. A tak zaštiťujte nejen sebe, ale i své nové nápady. A zajistěte jim dostatek času na to, aby mohly vyrůst, ještě než je vypustíte ven do světa.

Je to tedy velmi inspirativní týden, ale prosím, nemějte strach ze zaštiťování. Pojďme to udělat hned teď. Zavolejme si archanděla Michaela na pomoc se zaštítěním a ochranou. Takže si udělejte pohodlí, možná také zavřete oči, několikrát se zhluboka nadechněte, dovolte si uvolnit se, vzdejte se všech svých očekávání o tom, co by asi tak tento týden mohl obnášet.. a nyní zavoláme mocného archanděla Michaela, aby s námi byl v průběhu dneška i celého týdne.

Michaeli, prosím, zaštiť nás a chraň nás. Zajisti prosím naše bezpečí a pomoz nám udržovat si vysokou energii. Jakékoli myšlenky založené na strachu, prosím, láskyplně odstraň z naší cesty. Pomoz nám soustředit se pouze na mír před sebou. Děkujeme ti.

Tento týden tu tedy máme s sebou energii archanděla Michaela, který nás zaštiťuje, chrání a pomáhá nám kráčet kupředu na naší vzrušující nové cestě. Těším se na vás zase příště. A jako vždy: Ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://www.andelskydenik.blogspot.cz/

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 30.3. do 5.4. 2015

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden! Takže se přehupujeme do dubna a kromě toho budeme mít také malou velikonoční přestávku, takže se nám dostane chvíle odpočinku.
Určitě jste si všimli, že mám na sobě obvykle jeden ze svých krystalových přívěšků. Tento konkrétně je z čirého křišťálu. Jedna z věcí, ke kterým cítím, že jsme nyní hodně silně vedeni, je práce s energiemi krystalů. Já jsem si tady do poliček jednoduše naskládal všelijaké krystaly. Třeba tady mám krásného anděla z fluoritu, pak tu mám krystal celestitu, který nám pomáhá spojovat se se svými anděly, a pak ještě krystal tzv. "andělské aury", což je drahými kovy upravený křišťál, který je velmi pěkný a třpytivý (na googlu v obrázcích se můžete podívat pod heslem "angel aura quartz" - pozn. překl. :)) a kombinuje energie křišťálu i kovů. No a tento týden, ať už máte doma velkou kolekci krystalů a nebo ne, jste vedeni k práci s energiemi krystalů, a to třeba i prostřednictvím jejich fotek! Takže si můžete dát fotku krystalu na plochu v počítači nebo mobilu a budete mít k dispozici energii krystalu. Ani nemusíte vědět, co ten krystal dělá. Ať už se vám zalíbí kterýkoli z krystalů, ať už vás bude kterýkoli z nich přitahovat, je to právě to, co teď potřebujete. Krystaly si vás najdou samy! Tak to funguje. Vždy do vašeho života přicházejí v dokonalý okamžik.

Nyní se pojďme podívat, co nám chtějí říci naši andělé a karty Květové terapie na tento týden. A máme tady kartu Vyrovnaná přátelství. Říká nám, že každá výměna, kterou s někým provádíme, ať už je to člen rodiny, náš drahý nebo třeba jen klient v práci, musí být založena na tom, aby energie, kterou vydáte, byla také vyvážena stejnou měrou přijímání. Pokud sledujete toto video, dost možná bych řekl, že jste duchovně naladění lidé. A jsme-li duchovně naladění lidé, pak o to raději pomáháme ostatním. Chceme dávat a chceme sloužit. To pak znamená, že dáváme tolik svého času a energie druhým, čistě proto, že to milujeme. Milujeme, když můžeme posílit druhé, vidět, jak zesílili, jak jsou šťastnější a povznesení tak, že mohou jít a dobývat svět. Ale na co přitom zapomínáme, je to, že je pro nás důležité i přijímat. A to znamená doplňovat si palivo tak, abychom mohli znovu jít a pomáhat ještě více lidem. Rovněž tím pomáháte druhým, když jim dovolujete dávat vám, protože se budou cítit stejně úžasně jako vy, když někomu pomůžete. Působí to oboustranně. Avšak jako duchovně naladění citliví lidé často zapomínáme, že je pro nás důležité i přijímat a dovolit zase někomu jinému, aby se postaral o nás. Takže když vám někdo v tomto týdnu nabídne pomoc, co uděláte? Řeknete "Ano!" Dovolte jim, aby vám pomohli a buďte jim vděčni za jejich podporu a pomoc. Vaše energie se takto zvýší a udržíte si ji. Budete se cítit vysoko naladění, pozitivní a motivovaní. A přesně to nás pak dělá tak efektivními. To pak pomáhá zase ostatním. I já doufám, že vám tímto videem předávám takovouto energii. Sdílím svou energii s vámi a když mi pak píšete své krásné komentáře, tak to zase zpětně povznáší mě. A tak můžu tuto práci dělat pořád, můžu být pořád inspirující, tak abyste se mohli na tuto energii napojit a dělat totéž. Můžete jít a pomáhat tolika lidem, které už znáte, už jen těmi informacemi, které máte.

Když se tento týden spojíme s gerberami, budeme se také potřebovat ujistit, že náš okruh přátel a lidí v našem životě nám pomáhá k pozitivním cílům. Pokud kolem sebe máme vysávající lidi, kteří si pořád jen stěžují, lidi, kteří jsou jako závaží na našich zádech, pak je třeba dát si svolení trochu ubrat a stáhnout se. Pamatujte, že pomáhat můžeme jen těm, kteří si pomoc přejí. Je to těžké si přiznat, ale druhému člověku můžeme pomoci jen tehdy, když si sám přeje udělat změny. Pokud si to nepřeje, pak toho bohužel moc nezmůžeme. Je to jejich životní poslání, jejich cesta, je na nich, aby si to uvědomili.

Tento týden se tedy podívejte na svá přátelství a zeptejte se sami sebe, zda vám tito lidé pomáhají, povznášejí vás a podporují. Nebo vás jejich přítomnost ve vašem životě spíše ubíjí, táhne dolů, dělá váš život těžším nebo vás zpomalují? To je důležité, protože to pak ovlivňuje celkovou dynamiku vztahu a může být dobré vztah změnit.
Kromě toho si tento týden budeme hrát s krystaly. Také můžete jít krystaly nakupovat s přáteli. Nebo potkáte nové přátele právě v obchodě s krystaly! Buďte tento týden otevřeni věcem, které nyní přicházejí do vašeho života. Vypadá to na velké energetické probuzení, vibrace jsou opravdu velmi vysoké a možná že i díky malé velikonoční přestávce budeme moci odpočívat, uvolnit se a dopřát si nějaký čas pro sebe. Když se budete o sebe starat, budete pak schopni dávat ještě více.

Doufám, že jste si tento výklad užili, já tedy určitě ano, a těším se na vás zase příště. A jako vždy vám přeji, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 23.3. do 29.3. 2015

Zdravím vás a moc vám děkuji, že jste se ke mně připojili v duchovním vedení pro tento týden. Už jsme na konci první čtvrtiny roku 2015, a tak doufám, že jste pocítili tu posilující energii, kterou nám tento rok přináší. Je to opravdu dobré! Sám cítím, že se věci trochu urychlují, ale zároveň nám andělé dávají vždy čas na to, abychom popadli dech. Dávají nám čas k tomu, abychom si uvědomili, co bychom chtěli dělat. A když jsem meditoval před tím, než jsem začal nahrávat toto video, tak mi andělé řekli, že tento týden máme trochu utáhnout otěže. Říkají, že je úžasné, když k nám přicházejí lidé, podporují nás a pomáhají nám, ať už třeba v podnikání, kariéře, v rodině, nebo to může být kdokoli jiný. To je opravdu pěkné a nápomocné a vy si toho jistě vážíte. Avšak někdy je třeba, abychom převzali zpět trochu vlastní kontroly. Pamatujte, že to vy jste zodpovědni za směr, jímž se ubíráte. Nemůžeme se ohlížet zpátky za životem a říkat: "No, ale to byla chyba toho a tamtoho, že jsme se dostali zrovna sem." Ne, je to naše chyba. Je třeba převzít zodpovědnost sami za sebe a zeptat se: "Co jsem JÁ dělal/a?" nebo "Jakým směrem se JÁ ubírám?" "Co se děje a jak rychle se to děje?" A pokud budete třeba chtít, aby se některé věci děly rychleji, budete možná potřebovat něco změnit. Aby se věci urychlily, možná budete muset nejprve Vesmíru něco dát, aby vám následně mohl splnit vaše přání, a tím všechno urychlíte. Neznamená to, že bychom se měli něčeho vzdávat nebo ze svého života vyhazovat lidi, ale je třeba, abyste porozuměli energii a času, které vkládáte do každé jednotlivé záležitosti. Protože tím můžeme věci urychlit. A čím více na tom pracujeme, tím je množství energie větší a větší, a pak se sen stane skutečností. Takže co se stane, když budeme vkládat kousíčky energie do věcí, které opravdu milujeme, a zbylé obrovské množství energie budeme dávat do naprosto nudných věcí? Bude trvat déle, než se naše sny splní. Proto nás andělé tento týden vyzývají k tomu, abychom se podívali na to, co se v našem životě děje. Jakým směrem chcete, aby se ubíral? Co je pro vás nyní naprosto dokonalé? Co milujete? A které věci byste chtěli změnit? Když tyto věci zhodnotíte, budete moci vkládat více energie do věcí, které máte skutečně rádi. Když to budete takto dělat, začne se energie nabalovat a věci se dají do pohybu a naplní se v té nejnádhernější a nejharmoničtější podobě.

Pro tento týden se tedy za vás modlím, abyste následovali své skutečné pocity, abyste následovali své srdce, které vás povede po cestě ohromného štěstí. Někdy se velice snadno necháme chytit do této věci, že ano? (Robert ukazuje na svoji hlavu - pozn. překl.) Zahrabáváme se do myšlenek, do emocí, a motáme se v nich, místo abychom naslouchali svému srdci, které leží trochu níže. Rozum řekne: "Tohle je dobrý nápad! Musíš tím přece platit účty!" Ale srdci je to protivné. Srdce řekne: "Ale účty budeš moci zaplatit stejně, jen když začneš pracovat na tom, co budeš opravdu chtít dělat! Když se zaměříš na všechny ty dobré věci! Nezní to zábavně?" A přesně to bychom měli dělat! Právě to po nás tento týden andělé chtějí.

Pojďme si nyní vytáhnout jednu z karet Květové terapie a podívejme se, co dalšího andělé chtějí, abychom pro tento týden věděli.
A je to karta echinacey s názvem Otevřete své třetí oko. To je velmi zajímavé! Jak už jsme si řekli, andělé chtějí, abychom k sobě byli upřímní a věřili svým pocitům. A tato karta k nám přináší energii archanděla Michaela, který je ochránce. Pomáhá nám odstraňovat z cesty k úspěchu všechno, co nám v ní brání. Kromě toho vám také pomáhá odstranit všechny strachy, které mohly dosud blokovat vaše duchovní dary. Jedním z důvodů, proč možná právě sledujete tento výklad, může být ten, že jste se zatím nevěnovali své vlastní duchovní cestě tak moc, jak byste chtěli. Třeba byste si chtěli více číst o duchovních tématech, kterým byste se chtěli od srdce věnovat. Tento týden tedy máte po svém boku archanděla Michaela a jeho velkou, silnou a mocnou energii, která vám pomůže odstranit všechny bloky, zpoždění, odkládání, nebo cokoli jiného, co vám bránilo ve věnování se tomu, co opravdu dělat chcete.

Toto je tedy velký a velmi silný týden! Je to čas, kdy budeme hodnotit, co vlastně děláme, dívat se na svůj život, a ptát se, zda chceme, aby nadále pokračoval tímto směrem. A nebo zda chceme něco změnit, aby za nějaký čas bylo všechno, co si tolik přejeme, naše? Opravdu můžete mít život svých snů! Nenechte si to druhými lidmi vymlouvat. Pamatujte, že i když se věci mohou nyní jevit těžké a složité, neznamená to, že takové zůstanou napořád. Máte moc to změnit a vaši andělé jsou tento týden s vámi.

Posílám vám mnoho modliteb a motivační energie, aby vám pomohly překonat všechny bloky, projít všemi těžkostmi a vyjít ven ke svým snům. Těším se na příště, dobře se o sebe starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: FB stránka "Svět zázraků"

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 16.3. do 22.3. 2015

Ahoj, já jsem Robert Reeves a vítám vás u duchovního vedení pro tento týden. Tento rok tedy ubíhá a já doufám, že se o sebe v jeho průběhu dobře staráte. Co vám však andělé chtějí sdělit ještě předtím, než začnu tahat karty, je to, že v tomto týdnu si máte dávat obzvlášť velký pozor na slova, která říkáte. Neboť každé slovo, které vyslovujete, obsahuje energii. A že i slova, která slýcháme nebo čteme, v sobě nesou negativní těžkou energii, která ulpívá. Slýcháte je v televizi, čtete je v novinách a na internetu, a opradu v sobě obsahují tu těžkou negativní energii. A andělé nás nyní žádají, abychom byli příkladem míru a radosti. Chtěl bych tedy, abyste se v tomto týdnu snažili být si více vědomi toho, jaká slova používáte. Všímejte si, zda něco negativního neslibujete, nepřísaháte apod. a snažte se hovořit v té nejvyšší možné energii, v té nejvyšší možné vibraci. Dovolte mi dát vám příklad toho, co můžete říkat špatně: "Ach jo, zabere mi celou věčnost, než tohle dodělám." Zní to docela negativně, že? Nezní to nijak zábavně. Spíše by bylo dobré říct: "Jsem tak vděčný za to, že mám nyní čas, který mohu tomuto úkolu věnovat. Jsem tak vděčný za to, že jsem dostal příležitost tento úkol vykonat." Ano? Vždycky můžeme najít pozitivní způsob, jakým na věci nahlížet. Jistě, někdy je poměrně o hodně složitější najít v tom to požehnání, ale VŽDY tam je! Vždy můžete použít pozitivní a povznášející slova a inspirovat tak i své přátele a členy rodiny k tomu, aby to také udělali.Pojďme se podívat na to, co nám chtějí říct karty Květové terapie.

Vyšla nám karta azalky s názvem Moudrá duše. Ta nám říká, že máme za sebou velmi dlouhou duchovní historii a že již teď v této chvíli jsou při nás nápomocné energie, které nám pomáhají porozumět hlubokým duchovním konceptům. Je to karta archanděla Raziela, anděla duchovního učení a porozumění. Můžete být tedy nyní vedeni k tomu, abyste chodili na více lekcí, více meditovat, číst více knih... Dělejte to! Následujte toto vedení a dovolte si uvidět to, co z toho vychází. Jedna z věcí, které jsem se naučil jako autor knih, je ta, že když napíšu tutéž věc deseti různými způsoby, a vy si jich přečtete devět, tak tomu nerozumíte, dokud si nepřečtete až ten desátý, kdy vám najednou všechno začne dávat smysl a říkáte si: "Bože můj, tak o tomhle všichni mluvili!" Je to zkrátka i o tom, jaká slova používáme a jakým jazykem mluvit, aby nám lidé rozuměli. Azalka vám tedy říká, že tento týden máte po svém boku archanděla Raziela, který vám pomáhá rozumět tomu, co se kolem vás děje, a učit se z toho. A kromě toho také pochopit, co udělat dál jako další krok na své duchovní cestě.

Tato karta také znamená druhou věc, a to tu, že si máte pamatovat, že sice víte mnoho, ale že druzí lidé nemusejí mít tytéž informace jako vy. Třeba je nám jasné, že všichni máme své strážné anděly, ale existují lidé, kteří to vůbec netuší. A přitom tato jednoduchá pravda, která je vám jasná a které věříte, a o které víte, že je pravdivá, může být pro jiné lidi zcela neznámá. A tak i když jim předáte jednu jedinou informaci, může jim to změnit život.

Tento týden je tedy o následování svého vedení, o důvěře ve svou moudrost, kterou máme, a o dovolení si stát se prostředkem pomoci pro někoho jiného na vaší duchovní cestě.

Doufám, že budete mít zázračný týden. Do příště se o sebe pěkně starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová 
zdroj překladu: Fb stránka "Svět zázraků"

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 9. do 15.3. 2015

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden! Jak jste si asi všimli, mám dnes jiný účes než obvykle, a to proto, že jsem se cítil veden trošku experimentovat se svým vzhledem :D Takže kdoví, jestli mi to takhle zůstane nebo jestli vyzkouším něco nového. Ale i vás nyní andělé vedou k tomu, abyste začali zkoušet různé věci. Opravdu totiž cítím, že energie roku 2015 už nás pohltila a volá nás k tomu, abychom zkoušeli věci, které jsme dlouho nezkoušeli. Ať už je to tedy nový účes nebo třeba nová technika meditací, jiné stravování, jiné cvičení, zkrátka k vám tento týden přichází něco nového :)
Pojďme se tedy podívat na karty Květové terapie, co nám chtějí říct. Tentokrát vytáhnu dvě karty, i když je to neobvyklé.

Andělé říkají, že první karta, kterou vytáhnu, se bude týkat toho, co se nyní děje kolem nás. A že ta druhá pak bude vedením ohledně toho, jak můžete danou situaci zlepšit.

První kartou, která říká, co se nyní děje kolem nás, je karta vistárie s názvem Čas se rozhodnout. Kdykoli tato karta vyjde, stojíme na nějakém rozcestí a můžeme se vydat buď touto cestou a nebo tou druhou cestou. Andělé nám však nyní dávají upozornění, protože se může stát, že se na tomto rozcestí zaseknete. Nedokážete se rozhodnout pro jakoukoli cestu. Velmi často je to kvůli tomu, že máte strach, že se rozhodnete špatně. A tak vám pro tento týden andělé říkají, že se nemáte bát špatného rozhodnutí. Místo toho se prostě pohněte kupředu. Vyberte si právě teď! A pak prostě udělejte další krok. Běžte na další místo. Využijte další příležitost, která se objeví. Vistárie nám říká, že naše energie dosahuje mnohem dál, než si uvědomujeme, a že se můžeme dotknout životů mnoha lidí, s nimiž se na cestě potkáme. Jenže když se zastavíme a přestaneme na své cestě postupovat dál, pak tito lidé třeba nedostanou ten léčivý dar, který jim můžete dát. Vydejme se na cestu!

A druhá karta, která nám říká, co můžeme udělat, abychom s tím pohnuli... je karta levandule s názvem Vzdejte se své úzkosti. To znamená, že se máme vzdát všech těch svých strachů. Mocnou vlastností levandule je ta, že nám pomáhá se uvolnit a uklidnit, nejen na fyzické úrovni, ale také na citové a duchovní úrovni, a v rovině energetické je spojena s archandělem Michaelem. A on nám pomáhá zbavit se všech strachů, které jsou spojeny s našimi duchovními dary.

Tento týden je tedy o tom, že si budeme volit směr, kterým se vydáme, a rovněž budeme propouštět všechen strach, který je s touto volbou spojen. S vědomím, že jste v bezpečí a pod ochranou, a to na KAŽDÉ cestě, kterou si vyberete v průběhu celého svého života. Jste neustále vedeni a chráněni. A stojí vás to jen chvilku se prostě zastavit a naslouchat jejich Božskému vedení, ještě než se rozhodnete a vydáte se dál. Právě tak se rozhodnete vždy správně.
Ok? Takže tento týden zkoušejte nové věci a rozhodněte se. Už se dál nezdržujte, ano? Potřebujeme jít dál. Pamatujte, že archanděl Michael je tu s vámi, aby vám pomáhal a aby vás také zbavil všech těch strachů, které vám brání se plně otevřít svým darům.

Silné poselství, silný týden! Doufám, že si ho užijete a že bude plný vzrušujících příležitostí. Do příště se o sebe pěkně starejte a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* **

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: Fb stránka Svět zázraků

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 23.2. do 1.3.2015

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden. Tak jako náš kamarád tady (ukazuje na spícího kocourka na obrazovce :) - pozn. překl.) je pro nás tento týden vhodný k tomu, abychom odpočívali. Možná je nyní načase dohnat spánkový deficit, pokud jste třeba museli brzy vstávat a chodili spát pozdě a stíhat všechny povinnosti. Teď si potřebujete dopřát trochu odpočinku, abyste znovu nabyli sil. Pro tento týden zde cítím velmi silně přítomnost a působení archanděla Rafaela a Rafael je náš anděl léčení. Často nám dává znamení ve formě smaragdově zelených barev. Když tedy na ulici někoho potkáte v krásně zeleném tričku nebo vám přijde do schránky dopis v krásně zelené obálce, nebo ať je to cokoli jiného, tak jakákoli zelená energie, se kterou teď přijdete do kontaktu, je pro vás znamení, že archanděl Rafael je s vámi. Důvodem, proč je s námi tento týden, je právě ten, že potřebujeme znovu nabýt sil. Toto je velký rok! Rok 2015 je rokem úžasných nových příležitostí a velmi nás posiluje! My se však musíme postarat o to, abychom se udrželi na vrcholku, a zajistili, že budeme moci pokračovat dál a dál a že dokončíme všechny ty úžasné věci, které pro nás andělé, Vesmír, Bůh naplánovali. A tak si prosím tento týden opravdu dopřejte čas jen sami pro sebe. A také prosím neposlouchejte ty na strachu založené myšlenky, že jste sobečtí. Dopřání si času na sebe samé není žádné sobectví, je to nutnost! Když se sami o sebe nestaráme, nemáme dost energie ani vitality na to, abychom ještě někomu pomáhali. Takže čím více energie budete mít díky tomu, že o sebe budete pečovat, tím více budete moci pomáhat druhým.

Mám tady s sebou jako vždy své karty Květové terapie a podíváme se tedy, co nám vychází pro tento týden. A je to karta hortenzie s názvem První krok. A jak je napsáno přímo na kartě: "Rozdělení tohoto problému na více malých částí vám usnadní první krok." Když se podíváme vzhůru na tu obrovskou horu, která před námi leží, tak nám to může připadat příliš a vyděsí nás to. A tak, místo toho nám andělé radí, abychom se nedívali na tu velkou překážku před sebou, ale podívali se na její jednotlivé kroky. Prostě dělejte jeden krok za druhým. Vždy udělejte krok, jakmile k tomu budete mít energii a odvahu. A než se nadějete, bude celá překážka za vámi, a možná i mnohem více.
Druhou věcí, kterou tato karta symbolizuje, je přechod. Přechod z jednoho způsobu bytí do úplně jiného. Je to pro nás tedy také vhodný čas k tomu, abychom se podívali na svůj život a zeptali se sami sebe: "Je směr, kterým se můj život nyní ubírá, pro mě tím pravým?" A pokud není, pak seberte odvahu a dejte sami sobě svolení učinit tu změnu. Učiňte to rozhodnutí pro své nejvyšší dobro, a to tak, že přinese všem zúčastněným - včetně vás - prospěch.
Tento týden je pro nás tedy vhodný k tomu, abychom popřemýšleli nad různými věcmi, které nám vyvstaly, a zvážili, zda chceme tímto směrem pokračovat i nadále a nebo ne. Pamatujte, nedívejte se na ten jeden obrovský problém, ale berte to kousek po kousku. Zvládnete to!
A stejně jako toto roztomilé koťátko si dopřejte odpočinek. Uvolněte se, dovolte si dobít baterie, protože rok 2015 má pro vás připraveno mnoho úžasných věcí a já bych si přál, abyste byli vždy připraveni jít do toho, jakmile vám příležitost zaklepe na dveře.

Takže se o sebe prosím velmi pěkně starejte a jako vždy vám přeji, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: FB stránka "Svět zázraků"

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 9.2. do 15.2. 2015

Zdravím vás a děkuji vám, že jste se ke mně připojili na duchovní vedení pro tento týden! Máme tady už druhý měsíc roku 2015 a já doufám, že se vám v něm daří dobře! Já sám jsem prošel mnoha očistami, hodně jsem uklízel, a vytvořil si nové, vzrušující plány, a už se těším, až se o ně s vámi podělím! Na dnes jsem se cítil veden k tomu, abych si sem přinesl krásné čerstvé žluté lilie. A na co že jsou žluté lilie? Hm? Nikdo? :P Jsou na hojnost! Vnášejí do našeho života energii hojnosti, a to jak té finanční, tak i hojnosti na úrovni duše. A tak jsem chtěl tuto energii vnést i do našeho dnešního výkladu, protože andělé mi řekli, že únor bude... velmi silný :) Vyvstane mnoho věcí a může se nám také zdát, že platíme jeden účet za druhým. ALE! Nechci, abyste začali vyšilovat. Proto zde máme žluté lilie! Pomohou nám přinést potřebnou hojnost. Protože to je věc, na kterou andělé chtějí, abychom se velice pozorně zaměřili. Ano, je možné, že v tomto měsíci vyvstanou nějaké výdaje navíc. ALE! Ale! Andělé a Vesmír nám nyní přinášejí zvláštní hojnost na to, abychom je všechny zaplatili. Takže to rozhodně neznamená, že budeme nějak finančně trpět nebo strádat. Ano? Prosím, neupadejte do té energie založené na strachu, do které se nás snaží vlákat naše ego. Tím spíš, pokud mají vyvstat nějaké výdaje navíc, je třeba, abychom si přestali dělat starosti o peníze. Prostě je vymažeme. Vymažeme je ze své mysli, vymažeme je ze své aury, vymažeme je ze svého vědomí... a pořídíme si žluté lilie :) Protože právě ony nám pomáhají přinášet finanční hojnost. A to je také poselství, které jsem vám dnes chtěl předat - abyste se zahalili energií žlutých lilií a měli své finanční zajištění. Obecně se teď obklopte žlutou barvou, protože cítím, že si v této době máme otevírat svou čakru solaru plexu. To je energetické centrum, které se nachází přímo pod našimi žebry. Čakra solaru plexu je celá o sebedůvěře a sebevědomí. A možná tím pádem také o naší schopnosti přijímat onu prosperitu, kterou nám chce Vesmír přinést.

Takže, teď, když chvilku vydržíte, tak vytáhnu jednu ze svých karet Květové terapie, ale poté také vytáhnu svou zpívající mísu, která je naladěna na čakru solaru plexu. Takže vám na ni zahraji, abyste očistili a otevřeli toto své energetické centrum. Zůstaňte tedy se mnou! Ale teď se pojďme podívat, co nám vyjde pro tento týden. Andělé, co potřebujeme vědět pro následující týden? Vytáhnu tentokrát pouze jednu kartu, a to tuto z vrchu balíčku.

Je to karta krokusu s názvem Jste duchovní učitel. Jak asi víte už z předešlých výkladů, v 99% případů tato karta znamená přesně to - že část vaší duše se "upsala" k tomu, že bude vyučovat, vzdělávat druhé a sdílet s nimi svou duchovní moudrost a vědění, které již máte. Pamatujte, že ne všichni lidé kolem vás vědí totéž, co vy si uvědomujete. Ani já třeba nemohu předpokládat, že každý ví, že má strážné anděly. Ne každý to ví. A tak, když pak někomu řeknu, že kolem něj vidím anděly, je téměř v šoku a říká: "Cože?! Já mám nějaké anděly?!" A já pokaždé říkám: "No... SAMOZŘEJMĚ, že je máte! To jste nevěděli??" No, někteří to nevědí. A tak poselstvím pro tento týden je to, že nemáme brát tu moudrost, kterou již máme uvnitř sebe samých, jako samozřejmost, a začít o ní vyučovat a sdílet ji s druhými lidmi, které to zajímá. To je důležitá část! Nesnažte se nikoho konvertovat na to, čemu věříte vy. Místo toho si vykládejte s těmi, kteří vám chtějí sami naslouchat a kteří ta poselství a informace, které jim předáváte, skutečně ocení.
Tím jedním malým procentem významu této karty je to, že se máte soustředit na svou vlastní duchovní cestu. To může znamenat, že máte číst více knih, chodit na více lekcí, a prostě podnikat výpravy na tyto duchovní akce, kde se setkáváte s dalšími podobně naladěnými a šťastnými lidmi, kteří vás ještě podpoří ve vaší vlastní duchovní cestě.
Takže z největší části to znamená, že máme učit. Ale je tu i ta menší část, která nám možná říká, že je načase začít se sami něco učit. Tento týden je pro vás tedy příležitostí k tomu, abyste se nebáli mluvit, když se vás někdo zeptá na nějaké duchovní téma nebo prostě filozofie, které využíváte na své problémy v životě. Povězte jim o nich! A andělé mi už od začátku říkají, že i jeden jediný člověk je publikum, které máme příležitost učit. A tak i když se jedná o jednoho jediného člověka, je to pro vás příležitost ho vzdělat, něco ho naučit, aby učinil svůj život lepším. A to pak také zpětně k vám přitahuje energii navíc. Je to tedy opravdu silný týden, hojný týden! Hojný měsíc... hojný rok! :) Všechno zvládneme!

Tak a jak jsem slíbil, nyní vezmu jednu ze svých zpívajících mís a budeme společně očišťovat a otevírat svou čakru solaru plexu.
Takže, toto je má pěkná "malá" :D zpívající mísa a je naladěná na frekvence, které rezonují s čakrou solaru plexu. Teď na ni budu chvíli hrát a pokud se k tomu cítíte vedeni, tak zavřete oči a dovolte té energii, té vibraci, odplavit všechny vaše strachy a nejistoty týkající se vlastní sebedůvěry, sebevědomí nebo vaší schopnosti přijímat hojnost. Ano? Tak, užívejte si to! :)
(Chcete-li poslouchat Robertovo hraní, klikněte na odkaz uvedený ve zdroji a hned první video spusťte a posuňte na 6:40.)

Tak... Doufám, že jste to cítili a že jste ocenili energii vycházející z této nádherné zpívající mísy a také léčivých a povznášejících žlutých lilií. Těším se, až se s vámi spojím zase příště na našem dalším setkání. Do té doby se o sebe prosím velmi pěkně starejte a jako vždy: Ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová

zdroj překladu: http://andelskydenik.blogspot.cz/2015/02/kvetinovy-vyklad-roberta-reevese-pro_8.html

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 26.1. do 1.2. 2015

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše duchovní vedení pro následující týden. Ještě než však použiji své vykládací karty Květové terapie, rád bych se s vámi podělil o pěkné poselství, které ke mně přišlo, když jsem měl sezení s klientem. S klienty pracuji tak, že jim zkrátka předávám informace, které se mnou sdílí jejich andělé. Samozřejmě je to v první řadě informace pro toho klienta, ale někdy je to i informace pro mě a pokud je to obzvlášť silné, tak si to rozhodně zapamatuji, abychom se o to mohl posléze podělit i s vámi. Andělé mi ukázali vizi oceánu. A pak mi řekli, že náš dech - naše nádechy a poté i výdechy - jsou přesně jako vlny oceánu na pláži. Přilévají se a odlévají. Líbilo se mi to. Co mi však ukázali potom, bylo to, že když kráčíme po pláži, zanecháváme za sebou stopy. A že když se vlny oceánu jemně přilévají na pláž a zase se odlévají, smažou přitom stopy po našich chodidlech. Jednoduše odplavují a očišťují tu energii. Andělé řekli, že když se nadechujeme... a vydechujeme... je to úplně to samé. Když se tedy cítíme ve stresu, úzkostní, bojíme se, jsme-li přetíženi starostmi a zbytečnými myšlenkami... pak jediné, co musíme udělat, je zhluboka se nadechnout... a vydechnout. A bude to úplně stejné jako když voda z oceánu odstraňuje ty stopy v písku. Jak silné je to poselství, když si uvědomíme, že jediný nádech a výdech nám pomůže všechno očistit! Nemusíme celým dnem pokračovat přetížení, vystresovaní a úzkostní. Můžete to změnit! A to jedním jediným dechem.
To bylo tedy pěkné poselství, které mi předali andělé a o které jsem se s vámi chtěl podělit. Ale nyní se podívejme na karty, dobře? Pokládám přitom otázku: "Co potřebujeme všichni vědět na tento následující týden?" Sejmu kartu z vrchu balíčku. Podívejme se na ni.

Je to karta Důvěra a je na ní karafiát. Kdysi karafiát sloužil partnerům při schůzkách naslepo. Muž si vzal červený karafiát, a když přišel do restaurace, partnerka věděla, že to je on. Vždycky mě přitom napadlo, co kdyby tam byli třeba další tři lidé čekající na schůzku naslepo? :) Co kdyby si sedli ke stolu s někým úplně jiným a vůbec by to nebyl ten pravý? :) Samozřejmě, že se tyto věci dějí podle Božského vedení, ale přišlo mi to docela legrační. "Jé, ahoj, ty jsi Brad?" - "Ne, já jsem Tim." :D No prostě mě to k tomu napadlo. I když, asi bych neměl moc přemýšlet :D

Karta Důvěry nás vybízí k důvěře na mnoha různých úrovních. První z nich je věřit sobě. Věřte si! Věřte, že dostáváte ta pravá poselství, to pravé vedení, ty pravé pocity, a to právě teď! Ano? Je třeba, abyste zcela přijali sami sebe a sebrali odvahu k tomu, abyste podnikli další krok na své cestě. Už tím jedním krokem se nyní přiblížíte ke svým snům! Karta nás tedy vyzývá k tomu, abychom věřili svým pocitům, abychom věřili vedení, kterého se nám dostává, a pokud se jedná o nějaké velké životní rozhodnutí, máme věřit, že je na nás dohlíženo. Budete vedeni skrze celý ten prožitek. Po této cestě nikdy, nikdy nebudete kráčet sami.
Dále nám také tuto kartu andělé poslali proto, že mnozí pochybují, že je andělé slyší! Někteří možná pochybujeme, zda se naše modlitby vůbec dostaly k Nebi. K těmto z nás tedy tato karta přišla jako potvrzení, že se tak opravdu stalo a že vaše modlitby vyslyšeli.
Pak také chtějí říci těm z vás, kteří přišli o své milované, že vám tímto vzkazují, že jsou v pořádku. A chtějí vám dát na srozuměnou, že jste udělali to nejlepší, co jste mohli.

Skrze to jediné slovíčko Důvěra k nám přichází mnoho silných poselství. A pro tento týden bych tedy chtěl, abyste měli důvěru sami v sebe, abyste měli důvěru v cestu, která leží před vámi, a abyste se řídili svým vedením a šli s proudem. Je to jako nechat se unášet řekou. Plavete-li po proudu, jde to snadno a rychle. Ale když se snažíte plavat proti proudu, je to únavné a vyčerpávající. Nedělejte si to, prosím. Ujistěte se, že si svou cestu užíváte.

Podívejte se třeba na mě a moje tričko. Možná to není moc dobře vidět, ale jsou v něm třpytky. Mně to ale nestačilo a natřpytil jsem si ho ještě víc. Protože - proč ne? Jo, řekl jsem si prostě PROČ NE? :D Bůh nás všechny stvořil unikátní z určitých důvodů. A když se snažíme schovávat to svoje šílené, ujeté, ztřeštěné a vysmáté já uvnitř nás, neprokazujeme Vesmíru zrovna pěknou službu. Protože takoví jsme z dobrého důvodu a máme toto všechno vyzařovat do světa! A nebo vytřpytit! :P

Doufám, že si tento týden užijete. Pamatujte, že je to týden, kdy máme důvěřovat svému vedení. Důvěřovat, že naši milovaní blízcí na Nebesích jsou v pořádku. A důvěřovat, že všechny naše modlitby jsou vždy vyslyšeny a zodpovězeny.

Posílám vám mnoho a mnoho lásky a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://robertreeves.com.au/videos/
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu. FB stránka "Svět zázraků"

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro konec roku 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Máme tady konec roku a já doufám, že jste prožili pěkné srdečné Vánoce a strávili sváteční období se svými milovanými blízkými. Pro tento týden vytáhnu jednu kartu ze sady Květové terapie, ale také bych chtěl udělat to, že se více zaměříme na úplně novou energii roku 2015. A tak tento výklad zaměříme pouze na konec prosince, a potom, s novou energií 1.ledna vám udělám úplně nový výklad se spoustou nových informací! Počkejte si tedy na něj, bude to velmi brzy. Pojďme se tedy zeptat, co nám andělé chtějí říct pro tuto první část týdne.

Máme tady kartu Léčení minulých životů, a to je velmi zajímavé. Protože jsem sám cítil, že jak se rok chýlí ke konci, tak se hodně zaměřujeme na to, co všechno se stalo během roku 2014. Tolik se toho stalo! Ale nechtěl bych, abyste se cítili špatně kvůli tomu, že jste něco prošvihli, nebo že jste si neudělali více času na některé důležité úkoly. Dělo se toho tolik! A karta Léčení minulých životů, karta pomněnky, nám právě připomíná tuto skutečnost - že se toho mnoho stalo. Během roku 2014 jste se neustále něco učili. A andělé po nás nyní chtějí, abychom se v těchto dnech od této energie očistili. Připravují nás na rok 2015. A já sám nyní hodně uklízím a umývám věci doma. Znáte to, když se ponoříte do své skříně a najdete tam věci, na které jste úplně zapomněli, že je máte. Jsem přesvědčený, že to souvisí právě s touto energií pročišťování a uklízení, protože rok 2015 bude podle slov andělů prostě úžasný. Bude to zázračný rok, během něhož se nám všechna ta tvrdá práce, kterou jsme vykonali, začne vyplácet. A tak si myslím, že to nejlepší, co teď můžete udělat, je soustředit se na sebe a očistit svou energii a také svůj prostor, fyzický prostor, v němž pobýváte. Může to tedy být ve smyslu jarního úklidu, přestože momentálně není jaro :) Já v tom budu určitě pokračovat a budu se očišťovat od energie roku 2014, aby pak úplně nová energie roku 2015 mohla přijít už v těch následujících pár dnech.

Počkejte si tedy ještě na speciální video, které udělám o nové energii roku 2015 a které vyjde velmi brzy! A do té doby se prosím očistěte od staré energie. Pojďme se uvolnit od své minulosti a soustřeďme se na tu pozitivní budoucnost, která je před námi. Moc se na vás těším v dalším videu! Do té doby se o sebe ÚŽASNĚ starejte a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny! :)

* * *

zdroj: http://youtu.be/O9Gyx3MaMNk
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: FB stránka "Svět zázraků"

 

LinkaLinkaLinka

 

Vánoční poselství Roberta Reevese 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a chtěl jsem pro vás nahrát toto video, protože vánoční období je definitivně tady! Ze všeho nejdřív bych vám chtěl popřát velmi veselé Vánoce, protože zvláště tento čas je velmi vhodný k vyjadřování lásky, radosti a vděčnosti lidem, které máme ve svém životě. Rád bych vám dnes řekl o několika věcech, které rád dělám o Vánocích já. I když vím, že celý rok ještě není úplně za námi, že závěr roku nás teprve čeká. Ale o Vánocích je většina lidí na dovolené, na prázdninách, zkrátka je to konec pracovního období, nebo také školního, a tak mi přijde dobré se podívat na to, čeho jsme za těch 12 měsíců dosáhli. Proto mám pocit, že blížící se závěr roku je vhodným časem pro ohlédnutí se.

Pomyslete teď na všechno, čeho jste za poslední rok dosáhli. Opravdu cítím, že rok 2014 byl velmi rychlý a také intenzivní rok, co říkáte? :) Zdá se, jako by se do toho jednoho roku snažilo nacpat co nejvíce věcí. Obvykle se životní události roztáhnou na delší období, avšak v tomto roce jsme byli tlačeni kupředu, abychom šli dál a dál, a pak z toho také mnoho získali za pomyslným rohem, v roce 2015, právě proto, že jsme vykonali mnoho úžasných věcí. Poslední roky, 2011, 2012, 2013, 2014, to byly velmi intenzivní roky plné životních změn a proměn. Bylo v nich tolik léčení a tolik růstu, že mám opravdu pocit, že v roce 2015 nastane ono rozkvétání, bude to čas, kdy se nám všechna ta tvrdá práce z minulých let vyplatí, protože budeme moci přijmout všechny ty věci, které jsme se tolik snažili si zhmotnit. Ano? Takže v roce 2015 se to začne dít! Všechny ty sny se začnou naplňovat! Ale cítím, že je ještě třeba se nyní ohlédnout zpátky a opravdu se podívat, co všechno jsme vykonali, a poplácat se po zádech za to, že jsme udělali vše, co jsme měli.

Také cítím, že se potřebujeme zamyslet nad věcmi, které bychom dnes možná udělali jinak. Samozřejmě, minulost nemůžeme změnit, ale můžeme se z ní poučit, a pak se zeptat sami sebe: Kdyby tato situace nastala v budoucnosti, co bych udělal/a jinak? Jaké kroky bych podnikl/a? Jaká slova bych použil/a nebo Co bych udělal/a, abych tím danou situaci změnil/a? Právě tak se z věcí učíme. Protože jakmile se životní lekci naučíme, už to nebudeme muset dělat znovu! Zkuste to zopakovat :D Jakmile se lekci naučíme, už ji nebudeme muset dělat znovu! A tak pokud máte pocit, že se vám věci děly stále dokola a opakovaly se v cyklech, pak je to proto, že jste dosud ještě zcela nepřijali jejich léčivá poselství, které se v nich skrývala. A tak se podívejte na věci, které se vám v uplynulých 12 měsících nelíbily, a zeptejte se, jak byste se k nim postavili jinak v novém roce.

A pak HLAVNÍ VĚC, o které cítím, že tento vánoční čas je, je vděčnost. Hodně se zaměřujeme na materiální věci. Na to, jak dobře vyzdobený máme svůj dům, než přijedou naši přátelé a hosté. Snažíme se, aby naše jídlo bylo dokonalé, aby si hosté zamilovali všechno, co jedí. Zaměřujeme se na dárky a na peníze, které utrácíme. Ale ve skutečnosti na ničem z toho vůbec nezáleží. Je to o tom trávit čas s lidmi, které milujeme. Je to o vyjadřování té vděčnosti za vše, co již ve svém životě máme. Ne toho, co chceme, ale toho, co už máme. Co máte ve svém životě, za co jste vděční? Za co ve svém životě, ve svém domově a ve svém srdci jste vděční? Buďme vděční, protože právě o tom je tento čas v roce. A buďme všem příkladem. Je nás tu hodně, kteří nyní sledujeme toto poselství a kteří se spojujeme, a tak se my všichni soustřeďme během období svátků na vděčnost. Je třeba, abychom vyjadřovali vděčnost za to, co už ve svém životě máme, a nesoustřeďovali se na to, co bychom dalšího chtěli. Pak se totiž začnou dít kouzla! Vídám to pořád, a stejně mě to vždy překvapuje. Když se zaměříme na věci, které už máme a které se nám líbí v naší společnosti, v naší auře, v našem domově, v našem prostoru, pak nám Vesmír takových věcí přináší ještě víc! Právě tehdy se sny plní! Není to o tom něco chtít a snažit se to odkudkoli dostat. Je to o tom postavit se do pozice "Jsem tak šťastný/á za to, co mám. Jsem tak šťastný/á, že ty jsi součástí mého života."

A i já to vůči vám myslím opravdu vážně. Jsem velmi vděčný za všechnu vaši podporu, za vaše štědrá slova, vaše soucitná a láskyplná psaníčka, která mi posíláte na Facebook nebo email. Moc to pro mě znamená a čtu každé z nich. I když nemám čas na to, abych u každého kliknul na Líbí se mi nebo vám odpověděl, vězte, že je všechny čtu. Jsem jediný, kdo na mé stránce přispívá, nemám nikoho, kdo by tam psal za mě. Jsem tam jen já. A tak vám chci říct velké DĚKUJI, protože jsem za vás opravdu vděčný, i za to, že vás mám ve svém životě a že spolu sdílíme toto sváteční období a energii. Jsme podobně naladění a mně se to moc líbí. Tato doba je úžasná, protože se můžeme spojit a komunikovat spolu všichni z celého světa. Je mnoho lidí, a možná i vy patříte mezi ně, s nimiž nemám možnost se setkat tváří v tvář, ale stále se můžeme setkávat u těchto poselství a sdílet tuto energii.
Chtěl jsem tedy této chvíle využít i k tomu, abych vám poděkoval za vaši podporu a štědrost a popřál vám velmi, velmi, velmi veselé Vánoce a samozřejmě také šťastné sváteční období. Protože celé toto období v roce je o LÁSCE. A právě na ni se zaměříme. Buďme příkladem. Přestaňme řešit materiální záležitosti a zaměřme se na radost.

Posílám vám mnoho a mnoho vděčnosti, taktéž doufám, že dostanete vše, co byste od tohoto vánočního a novoročního času chtěli, a ještě více, než si dokážete představit! Těším se zase brzy na shledanou a jako vždy se o sebe pěkně starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/v6a1mRiDD5Q
překlad: Magda Techetová
text pochází z FB stránky "Svět zázraků"
 

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 1.12. do 7.12. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše duchovní vedení pro následující týden. Mám tu s sebou své důvěryhodné vykládací karty Květové terapie, a tak je zamíchám a vytáhnu pro tento týden jednu kartu, abychom se podívali, co nám chtějí andělé na tento čas sdělit.

A máme tady kartu strelicie s názvem Komunikujte se svými anděly. Ta říká, že přijímáte Božské vedení, že dostáváte poselství z Nebes. A tento týden je pro nás důležité se o tato poselství dělit. Takže ne je pouze přijímat, ale také sebrat odvahu, víru a důvěru, abychom se o ně podělili s někým jiným. Dá se to udělat mnohými způsoby. Svět, v němž nyní žijeme, je skvělým místem pro sdílení duchovní moudrosti a poselství. Je-li to pro vaše milované blízké nebo pro drahé přátele, můžete jim to jemně sdělit, aniž byste přitom museli říkat, že to máte od andělů. Prostě jim něco jemně připomenete, jemně je postrčíte správným směrem. Další věc, kterou mám na sociálních sítích rád, a ano, vím, že existuje mnoho lidí, kterým se tyto sítě nelíbí, je ta, že se skrze ni můžeme nejsnáze spojit s podobně naladěnými dušemi, a to každý jediný den. Můžete dělat totéž, co teď dělám já - spojovat se s lidmi, které jsem zatím neměl tu čest poznat osobně. A i vy můžete sdílet své duchovní vedení, poselství, myšlenku nebo inspiraci se zbytkem světa, který vás poslouchá.

Andělé mi řekli, že mnozí léčitelé, učitelé a duchovní média jsou mnohdy sklíčení, protože lidé, jimž se věnovali, nebyli na tuto pomoc připraveni. A přejí si pro vás to nejlepší publikum, s nímž byste své vedení a poselství mohli sdílet. Touto kartou vám říkají, že jste na správné cestě k těmto lidem, když jste napojeni na své strážné anděly, kteří jsou stále s vámi a komunikují s vámi. Nápad nebo myšlenka, které vám problesknou hlavou, nebo fyzický pocit, který najednou ucítíte, to všechno je vedení od vašich andělů. Věřte tomu! Vězte, že je to skutečné! A mějte odvahu to také říct. Ať už se jedná o sdílení na sociálních médiích nebo o jemné popostrčení blízkého přítele, mějte tu odvahu a vězte, že opravdu přijímáte skutečné Božské vedení.

Doufám, že se vám týden vydaří a brzy se zase uvidíme. Do té doby pamatujte, že každý váš se může splnit!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=7uVeq8VtPTk&feature=youtu.be
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-1-do-712-2014/727226584031583

 

LinkaLinkaLinka

 
 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 24.11. do 30.11. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Jak vidíte, (Robert se nachází v kuchyni plné mixérů :D - pozn. překl.) tentokrát to je trochu neobvyklé. Natáčím pro vás totiž videa o léčivých schopnostech různých džusů, smoothies, apod. a nemůžu se dočkat, až se o ně s vámi podělím. Samozřejmě budete první, kdo se o nich dozví, jakmile budou k dispozici. Zůstaňte na drátě, protože jsem si to hodně užil, měl jsem tu hodně hraček (poukazuje na mixéry a blendery), spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, které jsem měnil v léčivé nápoje. Ale pojďme se podívat na to, co nám chtějí pro tento týden vzkázat karty Květové terapie a o co se s námi chtějí naši andělé podělit. Pokládám tedy otázku "Co my všichni potřebujeme vědět v tento čas?", zatímco karty míchám, a vyberu tři. Důvěřuji svému vnitřnímu vedení - jakmile se cítím připraven, kartu vytáhnu.

První kartou je karta kamélie, která nám říká Jste hodni lásky. To znamená, že v začátku týdne budeme mít asi nějaké problémy se sebevědomím. Je to však pro nás příležitost si uvědomit, že jsme byli stvořeni naprosto perfektní. Nemusíme nic měnit na tom, kým jsme nebo co světu nabízíme. Protože, jak přesně říká tato karta, jste hodni lásky takoví, jací právě teď jste. Nepřipouštějte si tedy žádné odsudky ani negativitu druhých lidí. Namísto toho se soutřeďte na to, kým jste ve své duchovní pravdě. Vy víte, co dělat, víte, jaké kroky podniknout. Nedovolte stresu a dramatům, aby vás vystrnadily z cesty, protože je to jen past, ve které však snadno uvízneme. Znáte to, pocítíte stres, kvůli němu pocítíte další stres, soustředíte se na stres a začnete i přitahovat stres. A pak se potopíte. Andělé nám tedy vzkazují, abychom se místo toho zaměřili na míruplnost. Nevěnujte stresu a dramatům žádnou pozornost. Všechny věci se vyřeší tehdy, kdy se vyřešit mají. Všechno se děje v dokonalém božském pořádku. Na to máme tento týden pamatovat.

Další kartou je karta orchideje, která říká Dosáhněte až ke hvězdám. To je výborné a krásně to navazuje na první kartu! Říká nám, že se nemáme vzdávat svých snů a nevěšet hlavu. Nesmiřujte s ničím méně, ale chtějte to nejlepší, co je vůbec možné. Tato karta také vychází, když se necháváme omezovat tím, co si myslíme, že MŮŽEME dokázat, namísto abychom šli za tím, co CHCEME opravdu. Znamená to, že jdeme spíše za věcmi, o nichž si myslíme, že jsou snáze dosažitelné. O nichž si myslíme, že jsou nám blíže než naše skutečné sny. Andělé však říkají, abychom to nedělali, abychom se nezaprodávali této představě. Běžte za těmi největšími sny a dosáhněte jich! Je-li to něco, k čemu vás volá vaše srdce, vaše duše, musíte to udělat! Musíte tomu dát šanci! A pak se dívejte, co se bude dít. Je k tomu výborný týden. Máte za sebou energii, která vás tlačí kupředu.

A poslední kartou pro tento týden je oranžová lilie s poselstvím Pozvedněte své myšlenky. Opět nám připomíná, že se nemáme zaměřovat na stres a dramata. Zahoďte ten náklad, který vám druzí lidé naložili na záda! Nedovolte jim, aby vás stahovali dolů. Všechny karty, které tu dnes máme, nám dávají v podstatě jedno a to samé poselství: Zaměřte se na světlo! Zaměřte se na pozitivitu! Neupadejte do špatné nálady, pocitů nedostatku a negativity, nebo stresu. Na ničem z toho nezáleží! Potřebujeme se naopak soustředit na lásku, na léčení a radost. Tyto věci nám pomáhají ke skutečnému rozdílu. A když tento týden pozvedneme své myšlenky, - což přesně uděláme! - začneme se cítit pozitivně, a kdoví, třeba začnete také míchat všelijaké džusy :D

Tento týden se tedy soustřeďte na světlo. Soustřeďte se na schopnost své mysli povznést se a pomoci nám tak vystoupit z oněch bolestivých negativních energií do láskyplného míru. Minulý týden jsem vytvořil místo výkladu očišťující meditaci a myslím si, že i tento týden nám bude velmi užitečná. Pokud máte pocit, že opět upadáte do negativního naladění, pusťte si znovu to video a na těch pár minut meditujte, pročistěte svou energii a dovolte jí se povznést. Protože nám je k ničemu lpět na tom starém nákladu dramat. Udělejme si tedy tento týden pozitivní a zábavný. Já budu dál míchat džusy a pracovat :) Zaměřujte se na světlo!

Posílám vám mnoho andělských požehnání a lásky a těším se na vás zase brzy! A do té doby pamatujte, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uIWZntFYpEw
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-24-do-3011-2014/723500954404146

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 3.11. do 9.11. 2014

Ahoj, tady je Robert Reeves a toto je duchovní vedení pro následující týden. Pro tento týden mi andělé sdělili, že jste se možná nešťastně stali terčem nějaké negativní kritiky. Nechci to prosím vás nijak afirmovat, ani nechci, abyste to opravdu prožívali. Ale andělé mi říkají, že máte ve svém životě lidi, kteří k vám přicházejí pro to, aby vás nějak shodili. Minule jsme mluvili o tom, že máte být sami sebou. A teď, když se o to snažíte, objevují se tito lidé a snaží se vás zase zahnat zpátky. Pravděpodobně i vy jako já, citlivá osoba, chcete mít zářivý život. Chcete být otevření, chcete se vyjadřovat, chcete být milující... nechcete být drženi zkrátka a utlačováni. Ale nyní to vypadá, že se objevují lidé, kteří se snaží vás soudit. Snaží se vás negativně kritizovat a strefují se do vás slovy, jimiž ve vás vyvolávají strach. Důležitým poselstvím pro tento týden je NENECHAT SE TÍM SHODIT! A především, prosím, NEDOVOLTE, ABY VÁS TO ZMĚNILO! Faktem je, že nenávidějící lidé budou nenávidět vždy. Vždy si najdou jeden důvod nebo druhý, proč vás shodit. To, že jste vystoupili z řady jako duchovně založení lidé, kteří věří v léčivou moc andělů a květin, kteří dělají druhým lidem karetní výklady, kteří pracují s krystaly, a všechny takovéto věci.... to všechno mohou naši nejbližší přátelé a rodina odsoudit a snažit se vás přimět potlačit své pravé já. My to ale nedovolíme :) Andělé nechtějí, aby vás a to, co děláte, tato negativní slova změnila! Namísto toho se držte té kouzelné osoby, kterou jste a která má být vidět, protože právě takoví máte být a právě tak jste byli stvořeni! Nic není špatně, všechno se odehrává přesně podle plánu. A tak pamatujte, že pokud nyní zažíváte cokoli takovéhoto, zavolejte si na pomoc své anděly a modlete se za tyto lidi.

Když jsem se já poprvé rozhodl vystoupit a začít mluvit o spiritualitě, dostalo se mi pár negativních komentářů. A v první chvíli mě to zranilo. Napadlo mě, že něco dělám špatně. Cítil jsem potřebu se bránit, bral jsem si to osobně, a snažil jsem se změnit to, co jsem lidem říkal. Ale andělé mi řekli, že tohle dělat nemůžu. A přesně takovým způsobem se vás strach a ego snaží zastavit a zabránit vám v tom, abyste naplňovali svůj životní úděl. A tak jsem prostě ty negativní komentáře odstranil, zbavil jsem se té negativity ve svém životě, zavolal jsem anděly a poslal jsem těmto lidem radost, štěstí a lásku, protože ji potřebovali. Potřebovali vidět, že existuje i jiný způsob, jak se dívat na život. Nemusí to být strach a negativita. A nemusí to být ani mentalita nedostatku. Všeho je dost pro všechny. A tak vězte, že pokud se vám v tomto týdnu dostane jakékoli negativní kritiky, modlím se za vás, a také že vy sami se můžete modlit za ty lidi, kteří vás odsoudili, aby uzřeli světlo. Tento týden tedy vypadá trochu ošemetně, ale vy to zvládnete! My všichni máme za sebou spousty andělů, kteří nám pomáhají tím projít, a tak si nedělejte starosti - budeme v pořádku :) Tento týden si neberete osobně nic z toho, co druzí lidé říkají.

Nyní se pojďme podívat na to, co nám řeknou karty Květové terapie. Překvapení, překvapení... A máme tady kartu s názvem Posilte své záměry. Tato karta obvykle znamená, že řešíte hromadu věcí najednou a nevíte, co dřív. V takovém případě je třeba ustoupit do pozadí, podívat se na to všechno a soustředit se pouze na to, co je pro vás skutečně důležité. Zeptejte se sami sebe: "Na který z těchto úkolů nyní nejvíce potřebuji soustředit svou pozornost?" a pak těmto věcem věnujte více času. Může to být i péče o své tělo a duši - relaxace, meditace, psaní, může to být cokoli. Ale prosím, směřujte své záměry a své soustředění na věci, které si přejete, namísto těch, které si nepřejete.

Na tento týden vás zahrnuji spoustou andělů. Volám k nám všem archanděla Michaela, aby nás ochránil přede vším strachem a negativitou, která se tento týden bude chtít projevit. Nebojte se, zvládneme to! :) Budeme vyzařovat své světlo silně a jasně a ostatní lidé jím budou inspirováni.

Těším se na vás zase další týden - uvidíme, co nám andělé řeknou pak :) Do té doby se o sebe pěkně starejte a pamatujte, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit!

* * *

zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=SDlQsqO0GNs
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-3-do-911-2014/712901812130727?notif_t=notify_me

 
 
LinkaLinkaLinka
 
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 27.10. do 2.11.2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je duchovní vedení pro následující týden. Jako první ze všeho nám pro tento týden andělé vzkazují, že je mezi námi mnoho lidí, kteří jsou na své cestě sklíčení. S tím, jak se rok rychle blíží ke konci, a zdá se, jako by byl každý další den rychlejší a rychlejší, prožívá mnoho lidí dosti těžký čas, protože se jim nedaří včas dokončovat svou práci a vykonávat vše, co je třeba k tomu, aby byli úspěšní. Andělé vám však vzkazují, že si máte pamatovat, že všechno se pro vás děje v naprosto dokonalém čase. Nedělejte si starosti s tím, že něco trvá moc dlouho nebo že něco nestihnete, nic takového. Protože andělé říkají, že všechno se děje přesně tak, jak má. Pokud vám tedy trvá déle dokončování vašich úkolů nebo práce, vězte, že i lidé, jimž daný produkt máte předat, potřebují tento čas navíc. Propusťme tedy pocity viny a všechny ty staré energie a místo toho se soustřeďme na vzrušující věci, které nám nabízí tento týden. Vytáhnu tři karty ze svého balíčku karet Květové terapie. Nejprve je zamíchám, a pak vytáhnu první kartu, znovu zamíchám a vyberu druhou, pak opět trochu zamíchám a vytáhnu třetí.

Pro začátek týden tu hned máme mou oblíbenou slunečnici a její kartu s názvem Úsměv. Připomíná nám, že celý ten svůj tmavý střed (viz. vzhled květiny) máme vynést opět na světlo. V tomto týdnu se tedy máme uvolnit, bavit se, být šťastní a vyjadřovat svou radost. Setrvávat v temnotě a udržovat se v nízkém naladění vám nic nepřinese. Nikdo tím nic nezíská a vy jen budete dál trpět a prožívat bolest. Dejme si teď tedy hromadně navzájem slib, že se dotlačíme k tomu, abychom z této temnoty vystoupili a vyšli na světlo. Je to skvělý způsob, jak začít nový týden!

Pro střed týdne zde máme kartu Světová energie. To znamená, že se zřejmě v průběhu týdne stane něco v globálním měřítku. Andělé říkají, že nemáme upadat do strachu, že budeme všichni v pořádku. Média však věci někdy až příliš rozmazávají a zveličují, což nás, citlivé lidi, může ovlivnit. Pokud se tedy tento týden budete cítit nahněvaní nebo otrávení, zkuste se podívat, co se děje ve světě. Protože to vůbec nemusí být vaše vlastní energie, ale energie ve světě, energie druhých lidí, kterou přijímáte. Není tedy důvod "vyšilovat", zřejmě se děje jen něco globálně. K dané situaci vás vyzývám k tomu, abyste si zavolali na pomoc archanděla Michaela, aby byl s vámi a aby vás očistil ode vší nezdravé energie, kterou jste možná vstřebali od jiných lidí. A především se také modlete za ty situace, které tolik potřebují změnu!

Poslední kartou je Buďte svým pravým já! Tato karta je o tom vystoupit z řady. Nesnažte se zapadnout, když si Bůh a andělé přejí, abyste byli vidět. Tento týden jste žádáni, abyste byli vidět, slyšet, abyste byli tím hlasem, kterému lidé budou naslouchat. Tato květina, waratah, nám říká, že je velmi důležité, aby byla naše poselství slyšet. Je důležité, abyste měli dost sebevědomí a odvahy k tomu, abyste vystoupili a promlouvali. Pokud existují věci, které vás rozčilují, které se vás citově dotýkají a kterých si ostatní lidé možná vůbec nevšímají, je třeba, abyste na to poukázali. Je to vaše energie, vaše duše, která je povolána k této změně.

Tyto karty nám tedy říkají, že budeme mít krásný, uvolněný čas, pokud se zbavíme staré těžké energie. Ale také pamatujte, že pokud se přesto budete cítit tak nějak všelijak, nemusí to být vámi. Může to být něčím, co se zrovna odehrává ve světě. A také nikdy neskrývejte svou osobnost. Dovolte si zářit. Buďte tím úžasným člověkem, kterým máte být.

Posílám vám tedy mnoho a mnoho andělských požehnání, mnoho lásky, a těším se na vás zase příští týden. Do té doby vám přeji, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/duCAn8OqJMg
překlad: Magda Techetová
zdroj textu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-2710-do-211-2014/709685682452340
 

LinkaLinkaLinka
 
Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 20.10. do 26.10. 2014

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden! Na tento týden jsem se cítil veden k vytažení pouze jedné karty z mé sady Květové terapie. Někdy mi lidé píšou a ptají se mě, jak je možné, že dostávám tolik informací jen z jedné vykládací karty. Říkal jsem si, že to je skvělá otázka, a tak bych se s vámi chtěl podělit o svou odpověď. Pro mě jsou vykládací karty jako brány k těmto informacím. Nejsou to jen dvě věty nebo jen dvě slova napsaná na kartě, které by vám daly všechno potřebné. Přijímáte také spoustu informací od svých andělů. No a přesně to dělám já. Karty mi pomohou chytit se toho počátečního bodu, dávají mi ten první kousíček, na který pak navazuje celá řada dalších, od našich andělů. Prostě naslouchám tomu, co mi říkají mé pocity. Věřím tomu, co cítím ve svém srdci. Věřím vizím, které vidím, ať už uvnitř své mysli a nebo zde, s vámi, ve fyzickém světě. Věnuji pozornost i všemu, co slyším, a opět se to týká toho, co slyším uvnitř své hlavy, například písničky, které se mi vybaví, nebo slova, která mě napadnou, stejně jako zvuků z mého okolí. Když vedle mě zazvoní telefon, věnuji tomu pozornost, protože je to součást poselství, které nám andělé chtějí předat. Například to, že si neumíme hlídat své hranice a nechráníme se, protože neustále necháváme druhé, aby nás stále přerušovali. Třeba něco takového to může znamenat. Stejně tak sleduji i myšlenky, které mě napadnou, a o ty se s vámi podělím. Naučil jsem se neposuzovat poselství, která ke mně chodí, a zkrátka vám je přímo předávat, tak abych ani neměl šanci nějak přemýšlet nad tím, co říkám :) Přiznejme si to na rovinu - kdybych nad tím začal přemýšlet, asi bych to ani neřekl, protože by mi to znělo divně a informaci bych si nechal pro sebe. Takto vám poselství předávám prostě přímo a ochotně - a vykládací karta mi pomůže zjistit, odkud začít. Celé je to jen o tom nechat informace proudit skrze sebe. Miluji vykládací karty, protože s nimi můžeme pracovat bez ohledu na to, kde zrovna jsme, a ony nám mohou poskytnout vedení. Ať už jsme zrovna ve vytížené situaci, je kolem nás mnoho lidí, cítíme se vystresovaní, úzkostliví apod., vykládací karty tím dokážou proniknout a dát nám odpovídající jasné vedení.

Pojďme se tedy podívat na tu jednu kartu, která nám dá vedení pro tento týden. Nejprve karty zamíchám... a důvěřuji tomu, kdy mi andělé dají najevo, že mám přestat míchat. Vypadá to, že tentokrát chtějí, abych je zamíchal opravdu pořádně. Tak, vezmeme kartu z vrchu balíčku. Víte, jak mi andělé teď řekli "Míchej dál", tak mám pocit, že to bude mít dvojí význam. Že nejen, že mám míchat dál karty, ale že i my jako lidé máme vytrvat a jít dál, nezpomalovat a nevzdávat se. Je velmi důležité dělat další kroky. Andělé mi vždy připomínají, že je důležité se ujistit, že jdu opravdu kupředu. I kdybyste udělali jen malilinkatý dětský krůček, pořád je to pohyb kupředu tím správným směrem! Nezpomalujte, nezastavujte se! Vždy jděte kupředu!

Teď se konečně podíváme na kartu, která nám vyšla. Je to karta chryzantémy s názvem Rodinná harmonie. Tato karta naznačuje, že spousta naší energie v současné době obklopuje naši rodinu a naše milované. A velice často mi tato karta vychází, když se mí klienti vzdávají svého štěstí kvůli členům své rodiny. Nebo, dovolte mi to říct ještě jinak. Je to o tom, že jsme se rozhodli, že nebudeme šťastní, dokud nebudou šťastní všichni v naší rodině. Což znamená, že se musíme postarat o všechno to drama, o všechen ten stres, o všechny jejich starosti a že musíme pro všechny všechno napravit. A že AŽ bude toto všechno napraveno, PAK se budeme moci uvolnit. PAK budeme moci být šťastní. PAK se budeme moci cítit bezpečně. PAK se budeme moci cítit podporováni a milováni. Kolik rovnováhy vám z toho vyznívá? :P Moc ne, že? :D No, tak přesně na to nás pro tento týden andělé upozorňují.

Je úžasné lidem pomáhat. A obzvláště těm, na kterých nám hluboce záleží. Ale prosím, nikdy se nevzdávejte svého štěstí kvůli jiným a nikdy se nerozhodujte, že vaše štěstí bude záviset na tom, jak se daří někomu jinému. Jste velmi výjimeční a jedineční lidé a potřebujete si uvědomit, že vaše radost může být právě tou léčivou a proměňující energií, která tyto druhé lidi bude inspirovat k tomu, aby své vibrace pozvedli. Právě být šťastní, je jediná věc, kterou máte tento týden udělat.

Když tu tedy máme kartu Rodinné harmonie, podívejte se prosím, zda neprožíváte nějaká dramata nebo stres v souvislosti s vašimi milovanými, a pokud ano, pak si dejte pozor, abyste se nenechali zatáhnout do energie strachu, která je v tom přítomna. Zaměřte se místo toho na míruplnost a lásku. Dovolte sami sobě být jim inspirací. Ukažte jim, že všechno je v pořádku. A že existuje i jiný možný náhled na tuto situaci. Tento týden jste pro svou rodinu jako zářivé světlo. A sám mohu říci, že vykonáte obrovský rozdíl u lidí, s nimiž pobýváte. Nádherné.

Čeká nás tedy opět silný týden. Máme tu jeden silný týden za druhým, já vím. Ale vy jste na to připravení! Proto nám Vesmír posílá všechny tyto výzvy a zkušenosti, protože andělé vědí, že to zvládnete. Užijte si tento týden a neupadejte do strachu.

Dobře se o sebe starejte a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/wFz-IyTlUyc
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-20-do-2610-2014/706198479467727

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 13.10. do 19.10. 2014

Vítám vás v tento úžasný den, během kterého se s vámi podělím o duchovní vedení andělů pro tento týden! Takže: pro tento týden andělé chtějí, abychom věděli, že si máme dát svolení jít za svými sny. Takže už si prosím nevytvářejte žádné další výmluvy a podnikněte další krok na své vzrušující cestě! Vím, že ve vašem nitru se skrývá nějaká velká vášeň, tvořivý proud, nějaké dobrodružství nebo lekce, kterou se chcete naučit, ale pak vám do toho skočí ten logický hlásek a řekne vám: "Ne, nedělej to. Není ten pravý čas, je to příliš složité, je to moc drahé..." a jakékoli další výmluvy, které jste si vymysleli a kterým jste pravděpodobně uvěřili. Pro tento týden nás andělé povzbuzují k tomu, abychom šli za svými sny! Zasloužíte si být šťastní! Zasloužíte si prožít ty největší radosti, které vám život může dát! A tak se prosím přestaňte držet zpátky, seberte odvahu a podnikněte ten další krok! Vězte, že budete podpořeni svými milujícími anděly!

Tak jako vždy použiji své vykládací karty Květové terapie. Ještě než tak učiním, bych vám chtěl ale připomenout, že je důležité vykládací karty očistit, než je použijete. Ze zkušenosti vím, že tyto karty se čistí z velké části i samy díky vysokovibračním fotografiím květin. I přesto je dobré karty očistit. Já to dělám tak, že do nich dlaní posílám léčivé očišťující světlo, které přichází od andělů, a umožňuji každé kartě, aby se očistila ode všech starých otázek, od starých asociací, aby byly opět zářivé a připravené vám předat poselství, které potřebujete.
Pro tento týden vytáhnu pouze jednu kartu.

Máme tady kartu protey s názvem Znamení z nebes. Ta nám říká, že naši milovaní přebývající v duchovním světě jsou stále s námi. A jen proto, že nemají svá fyzická těla, prostřednictvím kterých by s námi komunikovali, neznamená to, že už tady s vámi nejsou. Říkají nám, že nám tento týden budou posílat velmi jasná znamení, že jsou tu stále s vámi a posílají vám lásku z druhé strany. Mohou to udělat mnoha různými způsoby. Například vám přes cestu proletí motýlek nebo uvidíte spoustu bílých květin jako třeba bílé růže, sedmikrásky, ty všechny mohou být znamením z Nebes. A andělé říkají, že když si jich všimnete, je to jako přátelské zamávání od vašich milovaných blízkých. Také můžete nacházet mince. Pokud nacházíte mince u svého domu, na zemi, všimněte si letopočtu dané mince. Může to být významný rok jako třeba rok narození nebo úmrtí dané osoby. Může to být i rok vašich narozenin, což je opět takové milé přání hezkých narozenin od vašich milovaných blízkých.

Protea nám také říká, že jsou s námi naši andělé. Vedou nás a tlačí nás kupředu. Jak už jsme si řekli předtím - andělé chtějí, abychom udělali další krok na své cestě za svými sny. Nezpomalujme, nezastavujme se. Jděme kupředu! Pamatujte, že jste přišli na tuto planetu právě v tomto čase, abyste na ni přinesli více světla, více radosti a štěstí. Právě to tady máme dělat. Pamatujte na to! Když se od toho necháme odradit kvůli všem těm věcem, které nám padají do cesty, je to jen zdržování od naší důležité mise, kterou jsme sem přišli naplnit. Nyní je tedy ten čas ke skoku víry a začít dělat to, co potřebujeme dělat.
A pamatujte, že vaši andělé i vaši zesnulí milovaní blízcí jsou stále s vámi. Všímejte si různých vůní, které ucítíte. Může vám to připomínat parfém někoho blízkého a přitom nikdo poblíž nebude. To je znamení. Poznejte je. Pozdravte je! A věřte, že jsou tu s vámi, aby vám pomohli projít dalším krokem.

Dále andělé ještě říkají, že toto je týden pro léčení jakéhokoli starého žalu. Je třeba vyplavit ze svého srdce všechny emoce, které vám působí bolest, kvůli které se pak cítíte odděleni od svých milovaných. Pamatujte, že každý, koho milujete, a kdo miluje vás, je stále s vámi, ať už fyzicky nebo nefyzicky.

Posílám vám pro tento týden mnoho lásky, mnoho vřelých, utěšujících objetí, a těším se na vás zase příští týden. Do té doby se o sebe velmi pěkně starejte a jako vždy - ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/XKUHLAuiKiA
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-13-do-1910-2014/701615299926045

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 6.10. do 12.10. 2014

Ahoj, tady je vaše týdenní duchovní vedení! Po celém měsíci cestování se moje schopnost zpracovávat videa značně zpomalila, tudíž mi to trvalo o dost déle, než by mělo, a tak to dnes prostě napíšu :)

Za prvé tady máme kartu růžové růže, která vás žádá, abyste nechali svou vnitřní krásu zářit. Jste úžasné bytosti a byli jste stvořeni přesně takoví, jací potřebujete být. Vězte prosím, že všechno ve vašem životě je už nyní dokonalé a že všechno se děje pro vyšší účel.

Další kartou je šťastná slunečnice. Říká, že to nejhorší máte za sebou a že je nyní skvělý čas se usmívat a být šťastní. Více radosti je již na své cestě k vám, a tak jí prosím buďte otevření, abyste ji mohli přijmout.

A pak tu vidíme karafiát, který nás žádá, abychom prostě věřili. Věřte svému vlastnímu vnitřnímu vedení. Důvěřujte poselstvím od vašich andělů. Důvěřujte, že všechno, co nyní děláte, je v pořádku. A věřte, že jste vždy chráněni a zajišťováni.

Milujte se za to, kým jste, dovolte svému skutečnému já zářit, hodně se smějte a důvěřujte ;)

Mějte nádherný týden a nechť se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/photos/a.550379518332213.1073741825.110610432309126/716905648346265/?type=1&theater
překlad: Magda Techetová

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 29.9. do 5.10. 2014

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden! Po celém měsíci úžasného cestování, přednášení a podepisování knih, dnes mířím zpátky domů do Sydney. Pojďme se společně podívat na to, jaké vedení pro nás mají naši andělé pro tento týden. Tentokrát vytáhneme tři karty.

Jako první tady máme kartu srdíček s názvem Citové léčení. Tato karta nám říká, že v průběhu posledního měsíce zažíváte mnoho všelijakých emocí, které vypluly na povrch. Možná došlo k různým interakcím mezi vámi a druhými lidmi, které jste nečekali. A všechna tato energie nyní začala opět vybublávat na povrch, a místo toho, abyste ji potlačili, to využijte jako příležitost se od ní očistit. Pamatujte, že i když zažijete něco bolestivého, neděje se to proto, že byste se k tomu upsali. Nikdo z nás, v celé historii lidstva, se pro svůj život neupsal k negativitě a bolesti. Tato karta vypovídá o tom, že jste v průběhu minulých týdnů prožili nějakou citovou bolest, která vyvstala na povrch, abyste ji vyléčili a mohli se tak vrátit zpátky na svou cestu. Pokud cítíme bolest, znamená to, že něco není v pořádku a že je třeba, abychom to napravili.

Další kartou je Buďte svým skutečným já. Pro nás to znamená, že je důležité přijmout svoji individualitu a dovolit si být rozdílní, být unikátní! Protože právě tak jsme byli stvořeni! Jak víte, cestoval jsem teď hodně s Doreen Virtue, Michaelem Virtuem, Radleighem Valentinem a navštívili jsme takto hodně akcí společně a žádný z nás nehovořil k lidem stejně. Já jsem nehovořil tak jako oni a ani oni nehovořili tak jako já. A ani neexistuje důvod, proč bychom se měli snažit jeden druhého kopírovat. To by k ničemu nebylo, nikdo by z toho nic neměl. Když tedy přednáším já, přednáším jinak než třeba Doreen. Doreen přednáší jinak než Radleigh. Radleigh zase přednáší jinak než Michael. Všichni máme rozdílné způsoby, jak věci vysvětlovat. Protože právě to Vesmír potřebuje! Nepotřebuje, abychom se všichni snažili všechno dělat jako ostatní, abychom zapadli. A tak se prosím ani vy nesnažte zapadat, když je vaším posláním vystoupit z řady. Dovolte si být SEBOU.

Nakonec tu máme jednu z mých nejoblíbenějších květin - bílou růži, která je o Očištění. Potvrzuje, že se uzdravujeme z prožitých problémů, zbavujeme se citové bolesti, zranění srdce, stresu... Všechno to nechte jít! Propusťte tu negativitu! Bílá růže nám pomůže navrátit se zpět do stavu míru.

Čeká nás vskutku velký týden. Bude to týden, kdy zřejmě vyvstanou na povrch nějaké emoce, jimž se budete muset postavit čelem. Nedovolte však, aby to ovlivnilo to, kým jste! Zůstaňte vůči sobě pravdiví. A pak, další týden, až budeme povzneseni a budeme mít za sebou všechno to očišťování, bude nám mnohem lépe. Budeme se cítit lehčí a také mnohem šťastnější.

Děkuji vám, že jste sledovali toto poselství. Těším se na vás zase příští týden. Do té doby vám posílám mnoho andělských požehnání a jako vždy: Ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=XHYqn1SOQ1s&
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-299-do-510-2014/691831657571076?notif_t=notify_me

 

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 22.9. do 28.9. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Tento týden jsem na Maui. Někdo to udělat musí :D Připojím se tam ke své úžasné přítelkyni a spoluautorce Doreen Virtue na vyučování Andělské intuice. V tomto týdnu cítím, že jsme v úzkém spojení s energií delfínů. Což je velmi zajímavé, protože se říká, že delfíni jsou spojeni s mnoha různými galaxiemi. A když se na delfíny podíváme jasnozřivě, mají duhově zbarvenou auru, duhovou energii. Jsou to velmi duchovní a velmi inteligentní bytosti. Vždy jsem se smál, když jsem viděl delfíny, jak vyskakují nad hladinu, jak si hrají... Člověk si pomyslí: "Jak legrační ti delfíni jsou!" A pak jsem si pomyslel, že delfíni si totéž myslí o nás :D "Podívejte se na ty legrační lidi!" :D Zkrátka, delfíni nám připomínají, jak je důležité si hrát a bavit se, a zároveň si zachovat svou spiritualitu. Být duchovní neznamená, že musíme být pořád vážní. Pořád se můžeme bavit, pořád se můžeme smát, pořád si můžeme hrát.

Pojďme se nyní podívat na karty, co nám chtějí sdělit pro tento týden. Pořádně je zamíchám... a vyberu třeba tuto kartu.

Je to karta Nový nápad. Tato karta říká, že nové nápady a okamžiky, kdy se vám "rozsvítí", jsou poselstvími seslanými z Nebes. Jsou to úžasné dary od Boha a andělů, s nimiž máte něco podniknout. Říkají mi, že jste tyto nápady už možná dostali někdy dříve, ale smetli jste je ze stolu, protože jste netušili, jak byste jich mohli dosáhnout. Nevěděli jste, jak byste ten nápad mohli zrealizovat. Andělé říkají, že ho možná ani nemáte realizovat vy, ale máte se o něj podělit s někým druhým, kdo to udělat může. Je to týmový efekt, nemusíte všechno dělat sami.
Rovněž mi říkají, že tento týden je pro nás příležitost, jak se na své situace podívat jinak. Podívejte se tedy na situace, jimiž si momentálně procházíte, a zeptejte se sami sebe: "Jak bych k tomu mohl/a přistoupit jinak? Jak jinak bych se na to mohl/a podívat? Co andělé chtějí, abych vyzkoušel/a?" Ano? Tato květina nám říká, že se máme dívat až za omezení. "Normální" přístup a "normální" metody nebudou tento týden fungovat. Máme udělat něco jiného, abychom jakékoli potíže překonali. Využijte tedy tu úžasnou tvořivost, kterou máte, svou schopnost podívat na svět jiným způsobem, jako svou výhodu, a pak přijměte všechna ta požehnání, která si zasloužíte a která k vám přijdou.

Tento týden se tedy zdá poněkud zajímavý. Vyzývá nás k tomu, abychom se podívali sami do sebe a zeptali se: "Co skutečně cítím? Jak cítím, že bych toto mohl/a překonat? Jaké je nejlepší řešení pro tuto konkrétní záležitost?" Může to být něco jiného, než co jste si zprvu mysleli, takže opravdu naslouchejte své intuici a důvěřujte jí.

Doufám, že se o sebe budete do příštího týdne hezky starat, a jako vždy pamatujte, že všechny vaše sny se mohou splnit!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=BANjlIeC1mE&
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu a textu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-22-do-289-2014/688561044564804

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 15.9. do 21.9. 2014

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden. V tomto týdnu budu v New Yorku na kurzu I Can Do It! (Já to dokážu!) a velmi se na to těším, neboť budu sdílet pódium s Doreen Virtue a bude to určitě úžasné! Pojďme se však nyní podívat na to, co nám chtějí květinové karty říci pro tento týden a jaké vedení pro nás mají.

Tuto kartu miluji. Vždy jsem moc rád, když nám vyjde žlutá lilie. Léčení financí. Juhů! Když se na tuto kartu podíváme, je to jako velký magnet pro hojnost a finance ve vašem životě! Mějme na paměti, že materiální věci nejsou tím, co nás dělá šťastnými. A všimněte si, že když se soustředíte na peníze, tak všechno jako by se začalo zhoršovat. Dívejte se na své peníze jako na malé štěňátko nebo koťátko. Prostě se uvolněte a dovolte této energii, aby k vám přišla. Když ji budete pronásledovat a snažit se ji dostat, bude před vámi utíkat a jen těžko ji dostanete. A když se jí držíte až příliš pevně, také to není dobré. Andělé mi vždy říkají, že když jde o peníze, je třeba věřit, že přijdou.

Také mi později vnukli jednu vizi, a to tu, že na našich účtech je více než dostatek peněz na všechno, co potřebujeme. Ale možná, že než jdete nakoupit nebo než něco koupíte, podíváte se na částku, která tam je, a řeknete si: "No, takže dnes mohu utratit pouze tolik a tolik peněz." A andělé říkají, že právě tímhle si přímo omezujete své bohatství a rovněž tím omezujete svou schopnost přijímat. A pak jsou tu jiní lidé, kteří ani na okamžik nepomyslí, že by peníze neměli. Tato energie a tento přístup se jim pak stává skutečností. Samozřejmě neříkám, abyste se svými penězi zacházeli nerozumně a rozhazovali za všechno možné, co vás napadne. Říkám jen, abyste se na peníze tolik nesoustřeďovali. Namísto toho jim dovolte, aby k vám přicházely. Dovolte hojnosti, aby vstupovala do vašeho života i nečekanými způsoby!

Oblíbil jsem si jednu věc, kterou mi andělé řekli: "Nikdy se nedívej na svůj týdenní obnos s tím, že "jen tolik budeš mít každý týden". Neříkej si, že když máš na tento týden 100 dolarů, tak budeš mít na každý týden jen 100 dolarů. Místo toho se na ně dívej jako na odrazový můstek. Ber je jako minimum, které máš tento týden." Pak můžete dostat hojnost i jinými, překvapivými způsoby! Půjdete do obchodu a zjistíte, že věc, kterou jste chtěli koupit, je zrovna ve výprodeji a se slevou. Je to přesně to, co chcete, akorát za vás už Vesmír část účtu zaplatil! Existuje tedy mnoho a mnoho způsobů, jakými nám Vesmír posílá hojnost. A žlutá lilie nám to tento týden pomůže připomínat. Máte-li problémy s penězi, používejte fotku žluté lilie jako pozadí na ploše v počítači nebo v mobilu. A tak pokaždé, když se na ni podíváte, budete přitahovat hojnost.

Jak úžasný týden nás čeká! Je tu nová a vzrušující šťastná energie, která se dostaví, když se zbavíme břemena finančního stresu. Děkujeme vám andělé! Doufám, že se vám tento výklad líbil, a těším se na vás zase příští týden. Pamatujte si, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=SfSmtdZfc00
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-15-do-219-2014/685794511508124

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 8.9. do 14.9. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Pojďme se tedy podívat na to, o co se s námi chtějí květiny a také naši andělé podělit pro tento týden. Pamatujte si, že vykládací karty nám nikdy nedávají všechny odpovědi. Jsou pro nás jen jakýmsi lehkým navedením správným směrem. Dále nám už pomáhají naši andělé.

Pro tento týden vytáhneme dvě karty. Je dosti výjimeč, že vybírám dvě karty, protože pokud už nějakou dobu sledujete mé výklady, tak asi víte, že mi obvykle ani nezbývá čas na dvě karty. Pojďme se tedy podívat, co se stane! :)

První kartou je Trpělivost. Tato karta nám říká, že všechno, za co jsme se modlili, BYLO vyslyšeno. A tak vězte, že vás vaši andělé i Bůh vyslyšeli a že vám naslouchají. Ale někdy věci prostě potřebují ke svému zhmotnění nějaký čas. Toto je obrovský vesmír, jehož jsme součástí. A k tomu, aby se naplnila nějaká vaše specifická potřeba, musejí andělé a Bůh nejprve přeorganizovat všechny věci a okolnosti jinak, aby k tomu mohlo dojít. Vyžaduje to prostě čas. Je to celý řetězec událostí, které se musejí stát. Ani na okamžik si nemyslete, že by vás andělé ignorovali. Vyslyšeli každou vaši modlitbu, kterou jste k nim vyslali.

Jak možná víte, o pomoc si můžeme říct dvěma různými způsoby. Prvním z nich je říct: "Prosím, pomozte mi s......" Prosím, pomozte mi s mým léčením, pomozte mi s mou prací... Může to být cokoli.

Druhým způsobem je afirmativní modlitba, kdy říkáte: "Děkuji vám za to, že mi posíláte léčivou energii. Děkuji vám za pomoc s mou prací." Zkrátka mluvíte, jako by se to už stalo. A mimochodem, z některých výzkumů, které byly v oblasti modliteb uskutečněny, vyplynulo, že tyto afirmativní modlitby, kdy děláte, jako by se to už všechno stalo, mají o něco vyšší úspěšnost. Může to tedy tento týden vyzkoušet.

Druhou kartou pro tento týden je Dopřejte si čas pro sebe. Je zajímavé, že tu máme dvě takové karty, jednu o trpělivost a druhou o čase pro sebe. To znamená, že máte prostě trochu zpomalit. Uběhli jste stovky mil a stále se snažíte mít všechno hotové, a stresujete se, protože ne všechno vypadá, že jde podle plánu. Andělé říkají, že máte tento týden odpočívat a dopřát si čas na dobití baterií a věřit, že všechno se odehraje Božsky dokonalým způsobem. Pamatujte, že když si myslíte, že věci nejdou tak, jak si myslíte, že by měly, tak jdou tak, jak si ONI myslí, že by měly. A já vím, že mají mnohem lepší plán, než by kdokoli včetně mě dokázal vymyslet. A tak vždy věřím Bohu a andělům, že vědí, co dělají. Dobře? ;)

Tento týden se tedy prostě odevzdejte celému tomu procesu. Odpočívejte a vězte, že všechno se děje přesně tak, jak má.

Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání. Těším se na vás příští týden u dalšího duchovního poselství a do doby se o sebe pěkně starejte a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Lsng7DKoHG0&
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-8-do-149-2014/681952255225683?notif_t=notify_me

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 1.9. do 7.9. 2014

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden. Právě teď se chystám na cestu okolo světa. Odlétám do Londýna, pak do Zurichu, New Yorku a pak ještě na Maui, než se dostanu zpátky domů. Dostal jsem šanci na těchto cestách po Evropě a USA následovat Doreen Virtue a mé dobré přátele Michaela Virtuea a Radleighe Valetinea. Budu tedy pryč celý měsíc! A nemám absolutně tušení, jak si mám s sebou zabalit věci na celý měsíc :D Každopádně udělám to nejlepší, co budu moci, abych s vámi zůstal spojen prostřednictvím facebooku, ať už budu kdekoli a ať se bude dít cokoli. Rozhodl jsem se tedy natočit duchovní vedení na následující týdny už předem. Zkrátka jsem se zeptal andělů, co přesně potřebujeme vědět pro určitý konkrétní týden. V daný čas se pak s vámi o tyto zprávy podělím.
Pojďme se tedy podívat, co nás čeká tento týden. Nejprve zamíchám své karty Květové terapie, a pak se podíváme, co nám na tento týden vyjde.

Je tu karta rudé růže s názvem Otevřete své srdce. Tato karta říká, že vaše schopnost zažívat větší lásku spočívá ve vašem otevřeném srdci. A že všechny bloky a zranění z minulosti budou vyléčeny a díky tomu bude naplněna vaše největší vášeň, kterou hledáte. Celý tento týden bude tedy o vašem opětovném spojení s věcmi, které milujete! Se všemi věcmi, které rádi děláte... se všemi zálibami, zájmy a vášněmi, které dosud zůstávaly utlačené v pozadí. Možná byl váš život dosud až příliš zaneprázdněný. Nyní však nastal čas znovu své nadšení a vášeň probudit. Všimnete si pak jedné věci: když strávíte kvalitní čas aktivitami, které milujete, všechno se vám bude zdát snazší. Dokonce i fyzická bolest a těžkosti se rozpustí.

Andělé mi vždy říkali, že cokoli, co vychází z pozice lásky, je léčivé. Takže pokud během tohoto týdne budete potřebovat nějaké léčení, pamatujte, že ta informace, ta energie, kterou k tomu potřebujete, leží ve vašem srdci, které je třeba otevřít. Když otevřete stavidla vší té lásce, bude k vám léčivá energie bez problémů proudit. Tento týden si tedy udělejte čas na inventář a zeptejte se sami sebe: "Které věci, které si nejvíce užívám, bych mohl/a udělat?" Pak se také naopak podívejme na věci, které děláme neradi - jako například balení zavazadel :P - a nechte si s těmito věcmi pomoci. Nemusíte dělat všechno sami! Pokud před vámi tedy leží nějaká činnost, kterou neradi děláte, najděte někoho, kdo je dělá rád a požádejte ho o pomoc. I to je součást míru a je to jednoduchý způsob údržby. Není to jen o tom, dělat všechno, co dělat musíte, ale spíše o tom, více se zaměřit na věci, které milujete, a více se jim věnovat. Tento týden se tedy věnujme tomu, co rádi děláme, hrajme si a bavme se, otevřeme své srdce a dovolme léčení, aby se událo.

Těším se na vás zase příští týden při dalším duchovním vedení! Do té doby se o sebe pěkně starejte a pamatujte, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit!

* * *

zdroj: http://youtu.be/Eio9x66zYug
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-1-do-79-2014/679406175480291

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 25.8. do 31.8. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a vítám vás u duchovního vedení pro tento týden. Pro tento týden nám andělé vzkazují, že o sobě máme přestat pochybovat. Nezní to skvěle? Znamená to, že se máme vzdát svých strachů o to, co si o nás ostatní lidé pomyslí, protože tím se velmi zlepší naše schopnost se dobře rozhodovat. Uvnitř vás leží úžasný dar, který se jmenuje intuice. A tak už víte, která cesta je pro vás ta nejlepší. Je to něco zcela unikátního pro vás. Uvědomte si prosím, že to, jací jste, je přesně to, jací máte být! Nemusíte se tedy snažit někam zapadnout nebo být někým jiným, abyste zapadli do davu, nic takového! Chtěl bych, abyste byli přesně tím, kým máte být. To znamená i to, že je třeba někdy odejít z určitých situací, abychom zůstali v integritě, abychom mohli být sami sebou, svým pravým já. Jde o to zůstat věrní svým vlastním přesvědčením, svému životnímu poslání a celému svému životu. Chtěl bych vás tedy pro tento týden požádat - a cítím s námi archanděla Michaela, k němuž se můžeme posléze pomodlit - abyste se přestali bát a hnuli se kupředu se sebedůvěrou. S vírou, že vedení, kterého se nám dostalo, je pro nás přesně to pravé, právě v tomto okamžiku. A že také máte všechny potřebné prostředky, které k dosažení svých snů potřebujete. 

Pojďme se teď společně pomodlit k archandělu Michaelovi. Zhluboka se nadechněme... a vydechněme. Udělejte to několikrát. Dovolte si se uvolnit a přijímat léčivou energii andělů.

"Archanděli Michaeli, prosím tě, abys nám pomohl propustit všechny formy strachu. Pomoz nám plně přijmout svou sebedůvěru a svou jedinečnost, s vědomím, že rozdíly, které vidíme mezi námi a druhými lidmi, neznamenají nutně něco negativního. Že jsou to prostě jedinečné dary, které představují krásu naší duše. Děkujeme ti, archanděli Michaeli."

Michael má pro nás ještě další poselství. Říká: "Drazí, jste momentálně přesně takoví, jací být máte. A každá myšlenka, každý pocit, každá vize, i vše, co slyšíte, to všechno je pro vás důležité. Druzí lidé si toho všímat nemusí. Ale pro vás je to důležité, protože vaše duše uzavřela smlouvu na tento život, že se těmto tématům bude vášnivě věnovat. Neignorujte je tedy prosím. Neptejte se svých přátel nebo rodiny, jestli je v pořádku následovat určitý cíl. Namísto toho naslouchejte svému srdci, své duši, a samozřejmě také svým andělům. Vždy budete vědět, která cesta je pro vás ta nejlepší. Vždy to tak bylo a vždy to tak bude. Je to cesta nejmenšího odporu. Vězte, že nemusíte na nic vyvíjet nátlak. Nemusíte vstupovat do složitých a děsivých situací. Namísto toho vstupte na cestu štěstí a míru."

Ještě párkrát se zhluboka nadechněte a vydechněte... buďte uvolnění... a naslouchejte tomu, co vám archanděl Michael právě sdělil: že JSTE dokonalí právě takoví, jací jste.

Andělé mi ukazují vizi květiny telopey, jejíž energie přímo ukazuje vystoupení vpřed namísto snahy zapadnout. Znázorňuje krásu, kterou lze vidět z velké dálky. Je to nádherná červená květina rostoucí v temném zeleném lese, kde si jí můžete okamžitě všimnout, okamžitě ji uvidíte. A nezačnete si říkat: "To sem nepatří, co to tady dělá, když je to jiné než zbytek, co to má znamenat?" Naopak, když to uvidíte, tak si řeknete: "Páni, není to úžasné?" A stejně tak se i lidé budou dívat na vás. Nechte tedy odejít všechny své pochybnosti o sobě, vzdejte se svého strachu a přijměte toho, kým máte právě teď být. Čeká nás tedy mocný týden!

Ještě vytáhnu jednu kartu Květové terapie pro tento týden a je to karta Důvěra s květem karafiátu. Znamená to, že máte věřit v sebe, věřit svým vlastním úsudkům. Nemusíte se ptát svých přátel nebo své rodiny na jejich názor. Tento týden je celý o vás. Naslouchejte tomu, co vám říká vaše srdce a vaše duše a následujte to.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho vděčnosti a vím, že tento týden ohromně posílí každého z nás. Bude to skvělé!
Prosím, dobře se o sebe starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/t2mL13ZC5A8
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-25-do-318-2014/676318675789041?notif_t=notify_me

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18.8. do 24.8. 2014

Zdravím vás a vítám u duchovního vedení pro tento týden. Pro tento týden vám andělé chtějí připomenout, že život je plný voleb. Když se rozhlédneme po světě, tak každý zážitek, který prožíváme, je něco, co jsme si vědomě či nevědomě přitáhli. Protože každá jediná myšlenka, kterou máte, a každý jediný krok, který učiníte, dává podobu a tvar vaší realitě. Vytvářejí svět, ve kterém žijete. Pokud je to tedy o volbě a o tom, že si sami vybíráme svou budoucnost, proč si někteří lidé vybírají špatné věci? Nemyslím si, že by si kdokoli z nás záměrně vybíral negativní zážitky, ale pokud v negativitě uvízneme, v onom nevědomém negativním stavu bytí, zapomínáme na to, že máme na výběr a že to nemusíme zažívat. Můžeme tedy soudit své přátele nebo členy rodiny za to, že procházejí těžkostmi, které by vůbec mít nemuseli, nebo když vidíte lidi ve svém životě, kteří si neustále dokola přitahují tytéž nešťastné a nezdravé situace. Nemusí to tak být. Oni však nevidí jinou možnost. Vidí jen to, co nechtějí, a dělají to, co jim nechtěné věci nadále přitahuje do jejich života. My však víme, že život je plný voleb. A andělé nám to pro tento týden chtějí připomenout. Říkají, že pokud se ve vašem životě dějí věci, které se vám nelíbí, věci, které jsou pro vás těžké, složité a bolestivé, máte možnost to změnit. Máte na výběr. Máte ve svém vědomí moc změnit tuto realitu. A to velmi silný dar a požehnání, které jsme dostali od našeho Stvořitele. V první řadě je však třeba si pamatovat svou možnost volby. Když tedy zjistíme, že se nám něco, co prožíváme, nelíbí, je třeba se rozhodnout pro něco jiného. Rozhodneme se přitáhnout si jiný zážitek - něco, co opravdu chci, něco, co si opravdu užiji - a to si přitáhnout do svého života. Rozhodnout se, že tohle bude součástí mé budoucnosti. Andělé tedy chtějí, abychom si všímali v každém okamžiku svého dne, že se nám nabízejí možnosti volby. Vybereme si lásku nebo si vybereme strach?

Pojďme se podívat na karty Květové terapie, co nám k tomu řeknou. Máme tady kartu Vyrovnaná přátelství. To znamená, že se máme podívat na lidi ve svém životě a uvědomit si, že někteří z nich už možná splnili svůj účel v našem životě. Jak se říká - lidé do našeho života přicházejí buď pro nějaký důvod, na nějaké období a nebo na celý život. Chtěl bych, abyste si tento týden udělali čas a podívali se, jak na tom jste se svými vztahy. Jsou vyrovnaná svým sdílením a dáváním a přijímáním, a nebo se staly spíše jednostrannými? Pokud je to tak, řekněte svým andělům: "Pokud je šance zachránit tento vztah, prosím, pomozte mi ho zachránit." Ale pokud ta šance není a vy v něm nadále setrváváte, pak této osobě umožňujete, aby byla nadále uvíznutá v tomto nezdravém a nevyrovnaném stavu bytí. Může pro ně tedy být velkým požehnáním, když se rozhodnete ustoupit do pozadí. Upřímně věřím, že naši andělé se o to postarají u nás všech a že nás jemně a snadno povedou krok za krokem po této cestě.

Celý tento týden je o možnostech volby a o tom, že si to budeme uvědomovat. Jsme schopni vybrat si mezi láskou a strachem. Udělejte si v tomto týdnu inventář svých vztahů a rozeznejte, jak mezi vámi a druhými lidmi probíhá vzájemná výměna. Protože vaši andělé chtějí, aby o vás bylo dobře postaráno. Pamatujte, že nikdo z nás se neupsal k tomu, aby tady celý život jen protrpěl. Je celý o radosti, lásce a růstu. A pokud tyto věci nezažíváte, pak vám budou chybět. Potřebujeme změnit směr, abychom se opět dostali na správnou cestu.

Posílám vám mnoho andělských požehnání, mnoho a mnoho lásky, a těším se na vás zase příští týden. Do té doby se o sebe pěkně starejte a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: http://youtu.be/htHx_pgAA3k
překlad: Magda Techetová
zdroj překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-18-do-248-2014/673335812753994

 

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 11.8. do 17.8.2014

Zdravím vás a vítám u výkladu pro tento týden. Doufám, že se vám minulý týden vydařil, i když vím, že se objevovala spousta problematické energie. Ale jako vždy jsme tím nějakým svým způsobem prošli. Máme po svém boku své anděly, a tak se nemáme čeho bát.
Pojďme se podívat na karty pro tento týden a na to, co nám vyjde. Vytáhnu tentokrát pouze jednu kartu. A - zrovna jedna sama vypadla, a tak ji vezmu.

Je to karta žluté růže s názvem Vyvažte práci, odpočinek a hru. V tomto týdnu nás tedy obklopí energie žluté růže. A je opravdu skvělé, že nám tato karta vyšla právě v tomto období, protože jak vstupujeme do druhé poloviny tohoto roku, mnozí z toho začínají vyšilovat a řešit, co všechno ještě musejí stihnout, než bude tento rok za námi. Zpo-mal-te. Ano? Andělé vám vzkazují, že se nemáte nechat chytit do všeho toho stresu. Hlavně proto, že stresování se a dělání si starostí o dané věci vám nikdy v ničem nepomohlo. Jen se nad tím zamyslete. Například pokud jste si dělali starosti kvůli nedostatku času a stresovali se kvůli činnostem, které jste měli stihnout do určitého termínu - pomohly vám nějak ty starosti v jejich dokončení? Ne, nepomohly. Nechme tedy starosti stranou. Nechme je už být, už jsme si je vyzkoušeli a nefungovalo to. Namísto toho si nyní dopřejme čas na odpočinek. Celý tento rok je napěchován tolika změnami! Změnami naší energie, našeho životního stylu, naší kariéry, našeho životního poslání a naší cesty. A tak si myslím, že je naprosto jasné, že si potřebujete odpočinout. Je třeba si znovu dobít baterie.
Tento týden je tedy vhodný na plánování dovolené do budoucna nebo nějakého výletu, ať už chcete jít někam relaxovat nebo jet někam na prázdniny. Ať už je to cokoli, toto je vhodný čas. A vaši andělé vám dají naprosto jasná znamení, kde je to pravé místo pro vás, protože andělé chtějí, abyste byli šťastní. Pamatujte, že tento život je o prožívání radosti, zábavy a štěstí. Nikdo, ani vy, se neupsal k životu plnému stresu. Nikdo z nás. Nenechte se svým egem přelstít. Tento týden se dívejte do budoucnosti, a to pozitivně. Dívejte se, jak relaxujete, jak si užíváte ten čas a prostor, který máte k dispozici. A nedělejte si žádné starosti ohledně prosince, k tomu se také dostaneme :D

Takže vás prosím: užijte si tento týden. Dopřejte si odpočinek, aby se pro vás život nestal až příliš vážným. Andělé nám vzkazují, že se nyní máme trochu pobavit a pohrát si. Bude to tedy týden zábavy a hry a já se na něj velmi těším!

Děkuji vám, že jste se podívali na výklad pro tento týden. Do příště se o sebe pěkně starejte a jako vždy připomínám, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit! :)

* * *

zdroj: http://youtu.be/NoDHsoVKRos
překlad: Magda Techetová
zdroj: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-11-do-178-2014/669565409797701?notif_t=notify_me

 

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 28.7. do 3.8. 2014

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní poselství. Mám tu s sebou samozřejmě své vykládací karty Květové terapie a tento týden jsem se cítil veden k tomu, abych se zeptal nejen na to, co andělé chtějí, abychom se dozvěděli pro tento týden, ale také na čem bychom měli zapracovat. Jaké kroky a činy máme podniknout, aby byl náš týden bohatší, světlejší a zkrátka celkově šťastnější? Nejprve tedy karty zamíchám. Na kartách je úžasné, že je nikdy nepřestanete míchat brzy. Vždy je přestanete míchat v pravý okamžik. Tentokrát budu karty snímat z vrchu balíčku.

První kartou je Otevřete svou náruč přijímání. Toto je náš aktivní krok pro tento týden, neboť tato karta říká, že je nyní na vás, abyste začali přijímat. Teď jste na řadě vy, o koho se potřebujete postarat. Tato karta mi vždy připomíná to, co nám andělé připomínají ohledně péče o sebe samé - že když se o sebe dobře postaráme, můžeme se pak lépe starat i o ostatní. Chvíle, kdy si dopřáváme potřebnou péči, nám dodává všechnu tu energii a vitalitu, které nám umožňují druhým pomáhat. Ale nejprve to musíme naplnit, abychom to pak mohli všechno vykonávat. Abyste mohli být dobrým pomocníkem, dobrým léčitelem, je třeba si také zajistit dostatek času na sebe samé. Tento týden tedy andělé chtějí, abychom se věnovali naší schopnosti přijímat. Když vám tedy nějaký přítel nabídne pomoc, řekněte Ano! Nebo když jste s přáteli a oni vás pozvou na oběd, řekněte Ano! Buďte ochotní přijímat pomoc a štědrost, kterou vám tito lidé nabízejí. Podpoříte tím celý ten kruh dávání a přijímání a vše bude v krásné rovnováze. Pokud pouze dáváte a dáváte, brzy budete vyčerpaní a začnete k dávání cítit odpor. A to si přece nepřejeme. Pro tento týden je pro nás tedy důležité přijmout ty pomocné ruce, které jsou nám podávány.

Další kartou pro tento týden je Zaštiťujte se. Tato karta ve mně vyvolala pocit, že nás v tomto období bude obklopovat jistá energie závisti. Dávejte si tedy pozor na své vztahy s přáteli nebo rodinnými příslušníky, protože některé aktivity, které možná začnete dělat, nebo něco, co jim oznámíte, může v některých lidech vyvolat závist. Mohou například cítit odpor vůči vám za to, že si chcete dopřát čas pro sebe, nebo za to, že se bavíte, může to být cokoliv. Závisti se nemusíme snažit rozumět - je to nízká energie. A tato karta nám říká, že tento týden máme ctít svou citlivost a všímat si,  zda se necítíme frustrovaní nebo podráždění, protože to nemusí být nutně jen námi. Může to být energií, kterou k nám někteří lidé vysílají, a závist je v podstatě útok. Takže bych vás nyní chtěl povzbudit.

Pojďme si nyní společně vizualizovat archanděla Michaela, jak vás zahaluje do svých silných ochranných křídel. Ciťte, jak je rozprostírá kolem vašeho těla, a jak vás objímá láska vašich andělů. Jak víme, energie lásky je tou nejlepší ochranou proti strachu.

Poslední kartou pro tento týden je Pozvedněte své naladění. To souvisí i s první kartou, která nám říká, abychom otevřeli náruč přijímání a byli ochotni přijmout pomoc, a s druhou, která nás vybízí, abychom ctili svou senzitivitu a chránili se před jakýmkoli dramatem, kterého se nemusíme účastnit. Díky tomu všemu pak pozvedneme své naladění a naše spojení s anděly bude mnohem silnější a jasnější. Chtěl bych tedy po vás, abyste si tento týden všímali různých poselství, která k vám přicházejí od vašich andělů, například fyzických pocitů, momentů intuitivního uvědomění, nebo vhledů, protože právě skrze ně s vámi andělé mluví! To je jejich způsob, kterým s vámi právě teď sdílejí svou Božskou moudrost! Když pak tedy tomuto vedení důvěřujeme a následujeme ho, povedou nás krok za krokem po naší cestě míru. Říkají, že je to pro nás okamžik probuzení, když se oprostíme od všeho stresu, dramat, atd. a dostaneme se do stavu míruplnosti, protože to je frekvence, na níž k nám andělé mluví. Během tohoto týdne tedy dostanete obrovské množství poselství. Můžete je také dostat prostřednictvím jiných pozemských andělů, například od přátel nebo členů rodiny, kteří jsou našimi anděly na Zemi. Mohou vám dát nějaké nápady a inspiraci i trošku motivace, která vás popostrčí vaším směrem. Všímejte si toho, protože to mohou být vaši andělé, kteří k vám promlouvají skrze ně.

Tento týden se tedy zdá trošku obtížnější, ale my to zvládneme a projdeme tím, protože máme sílu archanděla Michaela, která nám pomáhá jít dál.

Posílám vám mnoho a mnoho lásky, andělských požehnání, a pamatujte si prosím, že všechny vaše sny se opravdu mohou splnit!

* * *

zdroj: http://youtu.be/Eqq3nnel4rY
překlad: Magda Techetová
zdroj textu a překladu: https://www.facebook.com/notes/sv%C4%9Bt-z%C3%A1zrak%C5%AF/kv%C4%9Btinov%C3%BD-v%C3%BDklad-roberta-reevese-pro-t%C3%BDden-od-287-do-38-2014/662398730514369?notif_t=notify_me

 


 

TOPlist
Kosmetika AVON - Online-AVON.cz