Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 13. do 19.11.2017

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 16. do 22.10. 2017

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 9. do 15.10. 2017

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 2. do 8.10. 2017

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18. do 24.9. 2017

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 13. do 19.11.2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a vítám vás u našeho týdenního duchovního vedení. Vím, že se toho hodně děje a že možná ani nemáte moc času na sledování výkladu, ale dopřejte si prosím tuto chvíli na to, abyste byli skutečně přítomní. Právě když jsme přítomní, nám naši andělé mohou poskytnout veškerou jasnost, inspiraci a vedení, abychom věděli, co udělat dál. Ale když skáčeme do jedné činnosti k druhé, přehlížíme spoustu znamení, kterých se nám dostává. Andělé nás v tomto období vedou mimo jiné k tomu, abychom více četli. Třeba vás zaujme nějaká knížka nebo její název. I to je znamení. Může to být i nějaká vtipná knížka, u které si odpočinete. Je to součást péče o sebe.

Nyní se tedy zhluboka nadechněte, položte svým andělům otázku a nalaďte se na jejich odpovědi, které nám poskytnou skrze tyto karty.

Pro tento týden nám vyšla karta azalky s názvem Moudrá duše. Ta vám říká, že už teď v sobě máte obrovskou moudrost získanou ze všeho, co jste v tomto životě prožili. Nejsou to jen věci, které jste se naučili z knih, seminářů apod., ale i ty, které jste zažili. Každá zkušenost, každá překonaná překážka, každá interakce s druhým člověkem nás něco naučila. Když se na to vše díváme s odstupem času, můžeme nacházet nové způsoby, jakými bychom k těmto situacím mohli přistoupit, a tím vším se učíme, jak to udělat v budoucnu lépe, nebo jak tím přispět někomu jinému. Když budeme brát své prožitky jako lekce, budeme díky nim růst, učit se a začneme jim více rozumět. Podíváte-li se na svá přesvědčení, která jste měli pět let zpátky, jistě budou mnohá z nich jiná, než jaká máte teď. A to neznamená, že to, co jste si mysleli předtím, bylo špatně. Znamená to jen, že dnes už se na to prostě díváte jinak. Ale to všechno je součástí procesu. Kdybychom svou cestu začali s tím, že už všechno víme, jaký smysl by naše cesta měla? Místo toho, abyste si dělali starosti kvůli tomu, že nevíte dost, soustřeďte se do svého nitra, kde už teď je mnoho moudrosti a je připravená k tomu, abyste ji začali využívat a předávat. Nebojte se ji sdílet s druhými. Vše, co jste zažili a co jste se naučili, vám v budoucnu poslouží, ať se bude dít cokoli. Máte tolik schopností a dovedností, které ani neoceňujete! Vaši andělé chtějí, abyste tento týden využili příležitosti ocenit svou vnitřní moudrost tím, že ji začnete využívat ve svém životě.

Mějte nádherný týden, posílám vám spoustu andělů, vděčnosti a lásky a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1455908267779329/
překlad: Magda Techetová

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 16. do 22.10. 2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a jak víte, tak jako vždy se dnes budeme ptát našich andělů, co si přeji, abychom věděli pro následující týden. Pokud máte otázku, na kterou byste si přáli znát odpověď, nyní je ta pravá chvíle na to, abyste se na ni soustředili a svým andělům ji položili. A já se modlím, ať skrze tyto karty dostanete odpověď právě pro vás.

Andělé říkají, že se tento týden máte pozorně dívat na různé druhy ovoce a vnímat, jak na vás působí. Jde o to, že různé plody jako je např. mango, vstřebaly mnoho energie ze slunce, a pak ji předávají vám, když je jíte, protože se tato energie vstřebává do vašeho těla. Takto pak mohou podpořit vaši intuici.

Pro tento týden nám vyšla karta krásné šťastné slunečnice s názvem Usmívejte se. Říká nám, že se tento týden budeme moci konečně nadechnout a uvolnit se s vědomím, že všechno bude v pořádku. Máme za sebou několik opravdu těžkých měsíců, během kterých se toho mnoho dělo ve světě a lámalo nám to srdce. Události, kdy lidé přišli o všechno, co měli. Tato karta říká, že nyní do světa znovu vnášíme světlo. Že to nejhorší je za námi a nyní je načase se osvěžit.
Zaměřte se na nejlepší možný výsledek. Soustřeďte se nyní na to, co všechno jste díky uplynulému těžkému období získali. Jaké lekce jste se naučili? Jakou lásku jste prožili? V čem vám to pomohlo do budoucna? Tento nový pohled na věci vám pomůže si uvědomit, že jste toho spoustu zvládli a také zvládnete - že všechno bude v pořádku. Jsme mnohem silnější, než si myslíme, a právě tehdy, když jsme vystaveni těžkostem, pocítíme, kolik síly v sobě skutečně máme. Bohužel, někdy nás i tragické události vybídnou k tomu, abychom šli do akce a začali pomáhat. Ale pomáhat činit rozdíl můžeme každý den - a to nejen ve světě, ale i ve svém vlastním životě nebo v životě našich blízkých. Může to být něco, co sami považujete za nepodstatnou maličkost, ale přitom to může mít ohromný efekt.

V tomto týdnu máme mít tedy na vědomí, že to nejtěžší je za námi, a nyní se máme opět spojit se svou radostí, začít se usmívat a zase se bavit. Pamatujte, že si svůj život máme užívat. A pokud nám naše dny připadají těžké, temné a depresivní, nastal čas začít se dívat na věci jinak a změnit to. Vaši andělé jsou s vámi a chtějí pro vás to nejlepší. Požádejte je tedy, aby vám dali jasné vedení, jasná znamení a ukázali vám přesně, jaké kroky máte udělat dál. Nechť vás pozvednou a pomohou vám také vybírat si to pravé jídlo, které vás pozvedne.

Přeji vám krásný týden a ať šíříte svůj úsměv mezi ostatní, aby začali dělat totéž.
Ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1431734980196658/
překlad: Magda Techetová

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 9. do 15.10. 2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a půjdeme se teď společně podívat na to, co by naši andělé chtěli, abychom věděli pro následující týden. Jak vždy zde mám své důvěryhodné květinové vykládací karty. Dopřejte si ale nejprve chvilku na to, abyste si vyjasnili otázku, na kterou si přejete znát odpověď. Na co byste se svých andělů chtěli zeptat? Andělé jsou přitom s vámi a vaši otázku slyší. Zatímco karty míchám, andělé vám chtějí vzkázat, abyste k sobě tento týden byli jemní. Dělo se hodně věcí a odevšad k nám chodily další a další požadavky, jako bychom se neměli nikdy zastavit. Je tedy třeba si odpočinout. Najděte způsob, jak do každého svého dne vnést relaxaci, klid a mír. Může to prostě znamenat vzít si nějakou pěknou knížku a počíst si v ní, udělat si hrnek dobrého čaje, vyjít si na procházku na sluníčku, několikrát se zhluboka nadechnout... zkrátka na chvíli odvést svou mysl pryč z toho všeho stresu. Protože čím více cítíme stresu, úzkosti a obav, tím hůř vnímáme své anděly a jejich vedení, protože náš stres na sebe stahuje veškerou naši pozornost.

Co nám tedy vyšlo pro tento týden? Je to karta růžové růže s názvem Nechte zářit svou vnitřní krásu. Tato karta vám připomíná, že je na vás všechno už dokonalé a takové, jaké má být. Nemusíte se snažit na sobě všechno měnit, snažit se zapadnout a být někým jiným, protože ten, koho ve světě potřebujeme, jste VY. Nepotřebujeme další kopie lidí, kteří už existují. Potřebujeme vás. Když si uvědomíte, že jste dokonalí právě takoví, jací jste, nemáte se proč bát, proč řešit takové ty názory, že bychom měli být "jako on nebo ona" a mluvit jinak, že UŽ bychom měli mít v kariéře dosaženo toho či onoho bodu, že bychom už měli být někde jinde, že bychom měli jinak vypadat, atd. atd. To všechno se snaží nás utvořit do nějaké určité podoby. Ale vy jste zcela unikátní a individuální! A je nesmysl snažit se s někým srovnávat, když je přitom každý jiný! Potřebujete si uvědomit, co všechno je na vás výjimečného a co vás dělá úžasnými. A na to se máme tento týden soustředit. Abychom si uvědomili, co nás dělá jinými. Zbaví nás to obrovské tíhy. Snaha zařadit se do nějaké kategorie je zbytečně stresující.
Když jsem začínal veřejně s touto svou činností, díval jsem se, jak to provádějí jiní autoři a snažil se to dělat také tak. Snažil jsem se být určitou osobností a myslel si, že když budu dělat věci stejným způsobem, bude se to lidem líbit. Ale mně se to nelíbilo, nesedělo mi to. Nebyl jsem to já, nebylo mi to blízké, nedokázal jsem si k tomu najít vztah. A hlavně mě to vždycky stálo strašně moc sil, abych takový byl. Tak dnes všechno dělám tak, jak je to mně osobně blízké.
I vy buďte prostě sami sebou! To je ten nejlepší člověk, jakým kdy můžete být! A čím více budete SEBOU, tím snazší pro vás věci začnou být. Začnou se vám zhmotňovat vaše přání, začnete jasně slyšet své anděly, a to čistě proto, že jste konečně upřímní vůči tomu, kým opravdu jste. Že už se nesnažíte být tím, kým si myslíte, že svět chce, abyste byli. Svět potřebuje právě toho, kým opravdu jste. Nechte svou vnitřní krásu zářit, přestaňte se omlouvat za svou jedinečnost a bavte se. A nezapomeňte si najít čas na zklidnění a relaxaci. Odpočívejte a buďte v klidu.

Posílám vám mnoho vděčnosti a andělů a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1426200130750143/
překlad: Magda Techetová

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 2. do 8.10. 2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je náš čas, během kterého se podíváme na to, co by nám chtěli naši andělé poradit pro následující týden. Dopřejte si tedy nyní chvíli, soustřeďte se do svého nitra a zamyslete se nad tím, co by vás nejvíce zajímalo, na co byste se chtěli zeptat. Možná nastala nějaká složitá situace či konflikt a vy byste chtěli vědět, co můžete udělat, abyste to vyřešili, jaký je hlubší smysl toho všeho, a právě proto tady máme naše anděly. Pojďme se tedy zeptat jich, jak si náš týden udělat co nejlepším. Žádám je, aby naplnili tyto květinové karty vašimi modlitbami a záměry, tak aby vyšla ta nejvýstižnější odpověď pro nás všechny.
Andělé říkají, že mnozí z vás se nyní cítí být zaseknutí na místě, jako by se nikam neposouvali. Možná se snažíte jet kupředu, ale přitom šlapete na brzdu. Co s tím? Andělé říkají, že váš pokrok je pozvolný a pomalý. A tak se nevzdávejte, protože pak výsledky tohoto pokroku uvidíme. Rovněž nám radí zkusit věci jinak, protože když děláme tytéž věci pořád stejně a dostáváme ty samé výsledky, asi je načase udělat to jinak.

A poselstvím, které nám dávají prostřednictvím karet, je Smích. Tady se asi málo smějeme, viďte? Hihi! Smích je jednou z nejléčivějších věcí, které můžeme dělat. Povznáší naše duše, naše srdce, a z energetického hlediska doslova probourává bloky z jakékoli negativity nebo temnoty, kterou můžeme mít ve své auře. Vibrace smíchu dokáže tyto bloky roztříštit a proniknout jimi. Takže pokud jste měli pocit, že váznete na místě, nehnete se kupředu nebo že se vám nedostává žádných odpovědí, pak se tento týden potřebujete uvolnit a začít se více smát. Pokud se moc nesmějete, proč to tak je? Je to kvůli lidem, s nimiž pobýváte? Nebo kvůli tomu, že jenom pracujete? Jak byste mohli vnést do každého svého dne více štěstí a smíchu? Můžete si pustit nějaké vtipné video na internetu, které vás pobaví. Pomůže vám to vytvořit si zdravý odstup od všeho, co se děje ve světě nebo kolem vás, a osvobodit se od toho. Stejně tak i komedie a legrační filmy. Proč se dívat na něco, co nás děsí? Mně se nelíbí, co to dělá mému tělu, a tak jsem se prostě už před lety rozhodl, že se na děsivé filmy dívat nebudu.
V tomto týdnu vás tedy andělé vedou k tomu, abyste se soustředili na věci, které vám do života vnesou více radosti a smíchu. Dobře? I kdyby nikdo jiný nechápal, čemu se smějete, stejně to udělejte. Pomůže vám to probourat vaše bariéry tak, abyste mohli dělat tu úžasnou práci, pro kterou jste se narodili.

Děkuji vám také, že nadále posíláte své modlitby a energii všem lidem na světě, kteří ji potřebují, zejména lidi v Portoriku, kterým se zřejmě nedostává tolik podpory, kolik by jí mohli dostat. Soustřeďujte se tedy na světlo a lásku, abychom jí mohli vysílat o to víc všem, kterým může pomoci. Je to velká pomoc a pokud je to ve vašich možnostech, neváhejte podpořit potřebné svými financemi nebo věcmi, tak jak se budete cítit vedeni.

Posílám vám mnoho vděčnosti a lásky a prosím, najděte si každý den aspoň něco, co vám pomůže se více smát. Je to i jeden ze způsobů, jakými můžeme povznést energii pro celý svět. Děkuji vám, že jste k nám dnes připojili a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1419945508042272/
překlad: Magda Techetová

 

LinkaLinkaLinka

 

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 18. do 24.9. 2017

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je vaše týdenní duchovní vedení. Rád bych zmínil, že i nadále posílám každý den své modlitby všem po celém světě, kteří je potřebují, a vás bych vybídl k tomutéž. Toto je součást našeho poslání, kdy lidé zaměření na světlo a duchovno mají praktikovat to, co hlásají. Když tedy vidíme ve světě strach a situace z něho vycházející, nedávejme jim ještě více síly. Zaměřme se místo toho na léčení, na světlo, na požehnání, na příležitosti porozumět a vyrůst, a vysílejme do těchto situací své světlo a lásku. Pokračujme v tom nadále a pomůžeme pozvednout energie všude, kde je to třeba.
Pojďme se nyní podívat na to, co nám andělé chtějí říci pro tento týden prostřednictvím karet. A, zrovna jedna vypadla. Tak to bude ona.

Je to karta chryzantémy s názvem Rodinná harmonie. Říká nám, že se v tomto čase máme sjednotit. Tato karta nám vyšla už před pár týdny, ale vidíme, že její poselství je trochu jiné. Jak to vím? Protože věřím poselstvím, která od svých andělů dostávám. Minule nás tato karta vedla k přehodnocení svých vztahů a lepšímu výběru lidí, se kterými se stýkáme. K tomu, abychom sebe i je pozvedli a komunikovali se sebou pozitivněji. Ale tentokrát nás tato karta vyzývá ke sjednocení a vytvoření jedné velké rodiny. Nemusíte být příbuzní. Můžete vytvořit "rodinu" i s lidmi, které vůbec neznáte - když pocítíte volání, abyste pomohli. Soucit je nádherný dar, který můžete lidem dávat. Nic vás to nestojí, nic to od vás nechce. Umožňuje vám to jen dávat hlouběji a druhá osoba díky vám přijme mnoho požehnání. Tato karta nás tedy tento týden vede k tomu, abychom se spojili, třeba prostřednictvím internetu a komunity, jejíž jste součástí.
Také to může znamenat vaši širší rodinu, jako příbuzné nebo blízké přátele, a to, že si mezi sebou budete budovat silnější vztahy. Stačí jen napsat nebo zavolat, jak se mají. Podat ruku a zeptat se, zda s něčím nepotřebují pomoc. Tento týden máme pomáhat a máme mít víru v to, že máme veškeré potřebné schopnosti k tomu, abychom pomáhat mohli.

Přeji vám, ať se vám podaří sblížit se s vaší rodinou, ať už tou vlastní nebo rodinou z přátel na Zemi či na Nebesích. Nezapomínejte se ale o sebe dobře starat! Hodně dáváme, dáváme a dáváme, ale musíme si dopřát i čas na odpočinek. Dopřejte si čas na znovunabytí sil. Nemůžeme hned spotřebovat všechno palivo, co máme, a "vyhořet". Protože pak se staneme jen dalšími, kteří potřebují pomoc. Pokud máme pomáhat, musíme dohlédnout na to, abychom si neustále doplňovali potřebnou energii. Dejte si klidně 10 minut tu a tam, abyste si odpočinuli a načerpali sílu.

Modlím se za všechny, kteří to potřebují, a vás vyzývám k tomutéž, abychom mohli společně pozvednout energii na této planetě v těchto časech, kdy je to potřebné. Posílám vám mnoho požehnání a lásky, úsměvů a přeji vám, ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://www.facebook.com/robertreevesnaturopath/videos/1408850315818458/
překlad: Magda Techetová

TOPlist